Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ForsaPL.info- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ForsaPL.info- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) (/Temat-ForsaPL-info-Dorabiaj-sobie-przez-internet-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-79520)

Strony: 1 2 3 4 5 6


ForsaPL.info- Dorabiaj sobie przez internet (Dowody wypłat, Porady, Opinie) - MrocznyKILL - 06-11-2013 11:36

Praca przez internet, zarabianie w internecie, praca dodatkowa, praca w domu, premium za free, triki, wskazówki, poradnik, dowody wypłat, opinie, uwaga, czy wypłaca, porady, za darmo, zarabianie na oglądaniu reklam, upload, zadania, GG, Strona startowa, Promowanie PTP, gry, konkursy, epraca, admin, moderator, reflink, poleceni, jak zarobić pieniądze, kampania, tania reklama, promocja firmy, inwestycje, forum, praca dorywcza, zarobki, regulamin, co i jak, opis, podatek, wypłata, logowanie, bot, rejestracja, allegro, czat, zarabianie prze klikanie,

Serwis dla początkujących (...i nie tylko początkujących) w zarabianiu przez internet.

[Obrazek: 2qZh8LW]

[Obrazek: faq_icon.png]Mini FAQ Czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy zarabianie w serwisie ForsaPL jest legalne?

Tak! ForsaPL działa w 100% legalnie! Należy do firmy Anti-Tau NIP: 944-174-13-97 REGON: 351395771

Na czym polega zarabianie w serwisie ForsaPL?

To proste! Otrzymujesz wynagrodzenie za wykonywanie prostych czynności. Zaczyna się od prostych zadań takich jak odebranie przesyłki e-mail czy obejrzenie strony, a kończy się na rejestracjach, pobieraniu plików. Czym bardziej skomplikowane zadanie tym większa stawka za jego wykonanie.
Sam wybierasz w jaki sposób będziesz zarabiał! Oczywiście im więcej metod wybierzesz tym wyższe zyski.

Ile wynosi minimalna kwota jaką mogę wypłacić z serwisu?

Minimum do wypłaty:
- Zwykły Uczestnik - 10 PLN
- Premiowany Uczestnik - 1 PLN
- Najaktywniejsi - bez minimum

Wypłacamy na:
- polskie konta bankowe, PayPal,
- doładowanie telefonu
- przekaz pocztowy

Ile osobiście zarobiłem w ForsaPL?

Baner poniżej jest banerem spersonalizowanym i ukazuje ilość zarobionych przeze mnie pieniążków w czasie rzeczywistym:

[Obrazek: baner.php?k=bWljaGFseDIwMDh4]

[Obrazek: lockstart_session.png]Startujemy!

Aby dołączyć do serwisu masz 2 możliwości do wyboru rejestrację z linku zwykłego lub tak zwanego reflinku.

1. Reflink partnerski- zapisując się z tego linku zostanę twoim sponsorem. Co na tym zyskasz?
- Miniporadnik
- Jeśli jesteś osobą ambitna i wytrwałą mogę zaoferować ci refback (oddam ci cześć zarobków które zyskałem dzięki Tobie)
- Otrzymasz Reputację na forum +2
Reflink partnerski Zapisując się z tego linku możesz liczyć na moje rady i odpowiedzi na Twoje pytania!



2. Link zwykły- zapisując się z tego linku zostanie ci przyznany sponsor w drodze losowania spośród użytkowników VIP
Zwykły link Zapisując się z tego linku nie możesz liczyć na moją pomoc.


[Obrazek: Actions-contact-new-icon.png]Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam na:

-PW forum
-GG 2606410
-PW Sejfik : nick michalx2008x
-Mail [email protected]

[Obrazek: ZAREJESTRUJ_SI.png]



RE: ForsaPL.info - MrocznyKILL - 01-04-2014 13:29

Serwis zmienił Admina z Netele (Ivo-Net) na Miroka (Anti-Tau). Nowa Adminka również cieszy się dobrą opinią dlatego nadal warto pozostać aktywnym klikaczem.


RE: ForsaPL.info - MrocznyKILL - 10-07-2014 22:11

@UP

swojego czasu doszły 2 nowe metody zarabiania auto surf oraz płatne pobieranie

btw: serwisu nie należy traktować jak potencjalne źródło dochodu zarobek w tym serwisie jest naprawdę niski ale warto tu być ponieważ mają aktualnie najtańszą reklamę linków ptp a chyba zalet taniej reklamy do linków ptp tłumaczyć nie muszę Cool


RE: ForsaPL.info - MrocznyKILL - 23-03-2015 13:17

Ostatnimi czasy znacznie wzrosłą ilość płatnych klikówSmile

Zapraszam do skorzystania z mojego reflinku grosiki czekają Idea


RE: ForsaPL.info - MatrixXHardcore - 23-03-2015 13:37

Ile da się wyciągnąć w ciągu tygodnia?


RE: ForsaPL.info - MrocznyKILL - 23-03-2015 14:22

(23-03-2015 13:37)MatrixXHardcore napisał(a):  Ile da się wyciągnąć w ciągu tygodnia?

Z pewnością mniej niż na sejfiku (widzę promujesz go w sygnaturce) ale serwis należny do wypłacalnej od lat adminki więc zarobione grosiki masz pewne że trafią do Twojej kieszeni Smile


RE: ForsaPL.info - MrocznyKILL - 09-04-2015 10:13

Up.
Zapraszam kolejne osoby po grosiki. Nie ma tego wiele mimo tego według mnie to najlepszy serwis z grupy Anti-TauHeart


RE: ForsaPL.info - Prostovzdrr - 01-05-2015 12:12

wypłacał już ktoś?


RE: ForsaPL.info - Chati24 - 19-06-2015 14:38

zapisałem się Smile pwoodzenia


RE: ForsaPL.info - MrocznyKILL - 10-11-2015 15:37

W serwisie pojawiły się nowego typu maile które są warte z tego co zaobserwowałem przez ostatni czas nawet do 6 grSmile

Serwis płaci rozwija się i płaci coraz więcej za klikBig Grin Kusząca propozycja dla wielbicieli buxów.