Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subdomena CO.PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Subdomena CO.PL (/Temat-Subdomena-CO-PL-79510)



Subdomena CO.PL - adkam12 - 06-11-2013 08:11

Mam mały dylemat, być może ktoś z Was będzie w stanie poradzić, jak wszyscy wiemy rozszerzeń domen jest sporo, najpopularniejsze to .pl .com .net .com.pl org

jednak są też mniej znane np. CO.PL

I teraz zastanawia mnie co się stanie w pewnej sytuacji.
Mamy 2 osoby NOWAKA I KOWALSKIEGO.
Nowak posiada domenę PO.CO.PL
A Kowalski domenę CO.PL, po czym kowalski tworzy na swojej domenie, subdomene z prefixem PO czyli jego adres to .... RÓWNIEŻ PO.CO.PL

i co się dzieje w takiej sytuacji? gdy dwie osoby posiadają domeny o tym samym adresie... czyja domena się wyświetla? Zrozumiałe byłoby gdyby była to domena Nowaka, jednak pewności nie mam.



Dodatkowe info.
Do końca listopada 2013 promocja na te domeny w aftermarket.pl 2,95zl za domenę.


RE: Subdomena CO.PL - zaple - 06-11-2013 10:05

Kowalski nie stworzy takiej subdomeny, gdyż zablokuje go system nazw domenowych.


RE: Subdomena CO.PL - camelson - 07-11-2013 00:34

Akurat w przypadku domen co.pl nie zdziwiłbym się gdyby działy się różne dziwne rzeczy. Co.pl nie należy do rejestru NASKowego.
Ciekawsza sytuacja była kiedyś, kiedy można było zarejestrować np. domenę http://www.net.pl, gdzie rozszerzeniem było net.pl. W niektórych mocno egzotycznych rejestrach istniała jeszcze nie tak dawno taka możliwość.