Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usunięcie domyślnego "zarabiam.com" z WWW użytkownika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Usunięcie domyślnego "zarabiam.com" z WWW użytkownika (/Temat-Usuniecie-domyslnego-zarabiam-com-z-WWW-uzytkownika-79498)



Usunięcie domyślnego "zarabiam.com" z WWW użytkownika - linoskoczek - 05-11-2013 21:31

Witam.

Tak jak w temacie. Uważam, że strona wbudowana na dzień dobry nie ma głębszego sensu. Nie jest to na pewno super hiper element pozycjonowania, bo ~5 linków z podstrony do strony to... nawet nie wiem co napisać... po co? To i tak no-follow.

Teraz kwestia czemu byłoby wygodniej bez linku zarabiam.com jako domyślnej strony WWW w Profilu. Gdy przeglądam forum, czasem bym mógł najeżdżać na przycisk WWW myśląc, że to strona użytkownika, no ale jak w 80% przypadków jest to "zarabiam.com" to już nie mam powodu, żeby choć po nich myszką przelatywać.

Sugerowałbym usunięcie zawartości "Strona WWW" z profilu każdego użytkownika, jeśli zawiera ona "http://zarabiam.com".


RE: Usunięcie domyślnego "zarabiam.com" z WWW użytkownika - Matii11 - 05-11-2013 23:08

Ależ masz problemy chłopie, nikomu innemu chyba nie przeszkadza tylko tobie impreza


Odp: Usunięcie domyślnego "zarabiam.com" z WWW użytkownika - v3XeR - 05-11-2013 23:20

Ja bym chcial zeby logo Zarabiam.com bylo 9pikseli nizej bo ciezko tam myszka dojechac Lol

Wysłane z telefonu za kase zarobioną w sieci za pomocą TapaTalka


RE: Usunięcie domyślnego "zarabiam.com" z WWW użytkownika - Killer - 06-11-2013 07:52

(05-11-2013 21:31)linoskoczek napisał(a):  Witam.

Tak jak w temacie. Uważam, że strona wbudowana na dzień dobry nie ma głębszego sensu. Nie jest to na pewno super hiper element pozycjonowania, bo ~5 linków z podstrony do strony to... nawet nie wiem co napisać... po co? To i tak no-follow.

Teraz kwestia czemu byłoby wygodniej bez linku zarabiam.com jako domyślnej strony WWW w Profilu. Gdy przeglądam forum, czasem bym mógł najeżdżać na przycisk WWW myśląc, że to strona użytkownika, no ale jak w 80% przypadków jest to "zarabiam.com" to już nie mam powodu, żeby choć po nich myszką przelatywać.

Sugerowałbym usunięcie zawartości "Strona WWW" z profilu każdego użytkownika, jeśli zawiera ona "http://zarabiam.com".


Zainteresuj się głodem na świecie lub czymś bardziej konstruktywnym.
Będzie Ci wygodniej? beka + facepalm
Niektórzy chyba już nie mają gdzie +1dynkować...


(05-11-2013 23:20)v3XeR napisał(a):  Ja bym chcial zeby logo Zarabiam.com bylo 9pikseli nizej bo ciezko tam myszka dojechac Lol

Wysłane z telefonu za kase zarobioną w sieci za pomocą TapaTalka

Trafne spostrzeżenie, sugerowałbym też zmianę ikony [Obrazek: on.png] gdyż lato i wiosna już minęły, mamy jesień więc kolorystyka powinna odzwierciedlać jesień średniowiecza, dodatkowo ikona jest bardzo jasna przez co ekran mocniej świeci zużywając więcej kWh, a chciałbym zoptymalizować rachunki za prąd...


Usunięcie domyślnego "zarabiam.com" z WWW użytkownika - Killer - 06-11-2013 07:53

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.