Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozliczanie osoba fizyczna, niepełnoletnia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Rozliczanie osoba fizyczna, niepełnoletnia (/Temat-Rozliczanie-osoba-fizyczna-niepelnoletnia-79494)



Rozliczanie osoba fizyczna, niepełnoletnia - Kevintbg - 05-11-2013 20:05

Witam
Pytałem się już wszędzie ale nie mogę dostać odpowiedziSad Jak rozliczyć się z dochodu pochodzącego z netu?Sad (easysub i troche freebiza). Jestem osobą fizyczną, niepełnoletnia (17 lat). Chciałbym się sam rozliczyć, jeżeli jest taka opcja nie chcę na rodziców Smile Na freebizie wystawiłem rachunek Smile Pomóżcie co mam robić po kolei, jestem w tym zielony Smile
Pozdrawiam


RE: Rozliczanie osoba fizyczna, niepełnoletnia - AnnaKa - 05-11-2013 20:45

Najbezpieczniej udaj sie do urzedu skarbowego do ktorego nalezysz tam jest info. I nie mow ze zarobiles tylko gdybys zarobil.


RE: Rozliczanie osoba fizyczna, niepełnoletnia - JaTuDensze - 05-11-2013 23:21

I podziel się tym ze wszystkimiSmile


RE: Rozliczanie osoba fizyczna, niepełnoletnia - AnnaKa - 05-11-2013 23:55

Nie chodzi o dzielenie sie ale skoro chce zarabiac to niech tez nauczy sie zalatwiac papierkowa robote sam za rok bedzie juz dorosly na pierwszy strzal pkk na kierowce wniosek o dowod itd. Przyda sie zaprawa. Pozatym tam najlepiej sie dowie.


RE: Rozliczanie osoba fizyczna, niepełnoletnia - damianus627 - 06-11-2013 00:09

Tutaj poczytaj: http://ksiegowosc.infor.pl/podatki/pit/pit/rozliczenia/271257,Jak-rozliczyc-dochody-niepelnoletniego-dziecka.html jak nie, to udaj się do swojego urzędu.