Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlece - Podawanie nr i kodu sms (Więcej ino w temacie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlece - Podawanie nr i kodu sms (Więcej ino w temacie) (/Temat-Zlece-Podawanie-nr-i-kodu-sms-Wiecej-ino-w-temacie-79463)

Strony: 1 2


Zlece - Podawanie nr i kodu sms (Więcej ino w temacie) - Boguśś - 05-11-2013 14:48

Siema Big Grin Szukam 1-2 osób najlepiej jakąś jedna konkretna do pomocy Big Grin Chodzi o to, że pora pofraudować i poszukuje osób/y

Osoba powinna mieć:

- Zmienne IP
- Powinna czyść zawsze ciasteczka Big Grin (Koniecznie, inaczej nie zaliczy ;x) Oraz być dostepnym na weekend i ew tygodniu.

Oferty dawać na pw, ile za jedna taka aukcje. Big Grin Mam nadzieję zie sie dogadamy Big Grin Oczywiście narazie współpraca do wyczerpanai starterów ;x


AAaaa i bym zapomniał Big Grin Najlepiej jesli ktoś tez może generować fakie ruch ;x (ew powie gdzie kupic ;x)

Oferty dawać na pw, możemy zacząć od dzis (ew od jutro i w weekend soboty i piatki najlepiej od 16/17 Big Grin

U mnie dobrze zarobisz Big Grin


RE: Zlece - Podawanie nr i kodu sms (Więcej ino w temacie) - aero2 - 05-11-2013 15:02

Ile za 1 leada dajesz?

Czy musza być aktywne połączenia wychodzące?


RE: Zlece - Podawanie nr i kodu sms (Więcej ino w temacie) - Boguśś - 05-11-2013 15:25

Ile oferujesz? Tzn ja moge podac startery bo mam ich troche ;xtylko przychodzace wazne musza byc ;x i abys mogl wyslac no Big Grin


RE: Zlece - Podawanie nr i kodu sms (Więcej ino w temacie) - aero2 - 05-11-2013 18:08

Nie robię i nie miałem zamiaru.


RE: Zlece - Podawanie nr i kodu sms (Więcej ino w temacie) - EASYSUB - 06-11-2013 10:19

Panowie , wszyscy w tym temacie oczywiście otrzymają ban na wypłaty pozdrawiamy i nie radzimy dalej nas oszukiwać !


RE: Zlece - Podawanie nr i kodu sms (Więcej ino w temacie) - GoodLecki - 06-11-2013 11:39

Młahahaha Smile


RE: Zlece - Podawanie nr i kodu sms (Więcej ino w temacie) - Boguśś - 06-11-2013 16:00

(06-11-2013 10:19)EASYSUB napisał(a):  Panowie , wszyscy w tym temacie oczywiście otrzymają ban na wypłaty pozdrawiamy i nie radzimy dalej nas oszukiwać !

Tylko nikt o easy nie mowi ;x ale dawajcie bana ;x konta nie uzywam do dawna ;x


RE: Zlece - Podawanie nr i kodu sms (Więcej ino w temacie) - Madroxx - 06-11-2013 16:19

Jakoś wypłacacie tym co fraudują haha Lol


RE: Zlece - Podawanie nr i kodu sms (Więcej ino w temacie) - 30procent - 08-11-2013 18:08

jakis konkretny zarobek


RE: Zlece - Podawanie nr i kodu sms (Więcej ino w temacie) - marcel_kk - 08-11-2013 18:58

(06-11-2013 10:19)EASYSUB napisał(a):  Panowie , wszyscy w tym temacie oczywiście otrzymają ban na wypłaty pozdrawiamy i nie radzimy dalej nas oszukiwać !

@EASYSUB, od straszenia jest Baba Jaga...
Zamiast straszyć zbanowaniem zajmijcie się poważniejszym problemem, bo powoli
zaczyna mieć to rozmiar plagi:
http://zarabiam.com/Temat-Uwaga-Kradziez-nr-2-79624