Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AZ.pl - przypomnienie o zapłacie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AZ.pl - przypomnienie o zapłacie (/Temat-AZ-pl-przypomnienie-o-zaplacie-79449)



AZ.pl - przypomnienie o zapłacie - m4rcin93 - 05-11-2013 09:25

Was też nękają o przedłużenie abonamentu domeny?
Wysyłają SMSy, maile, dzwonią, a wczoraj nawet wysłali mi dwie faktury do domu..

Da się jakoś ich uświadomic, żeby tego nie robili? :|


RE: AZ.pl - przypomnienie o zapłacie - MartinS - 06-11-2013 00:15

Niestety tak jest wszędzie. Kończy Ci się umowa na internet/telefon, to dobijają się do Ciebie próbując zachęcić Cię do przedłużenia umowy. Też ostatnio dostałem kilka smsów od AZ.pl z tą samą informacją. To podchodzi pod nękanie Lol


RE: AZ.pl - przypomnienie o zapłacie - daniel42na - 06-11-2013 00:17

Też prosiłem o "zaprzestanie nękania" Lol ale nadal przychodzą jakieś proformy, maile, smsy itp itd
Pozostaje ignorować.


RE: AZ.pl - przypomnienie o zapłacie - damianus627 - 06-11-2013 00:18

Ale pytanie ile macie do zakończenia domeny. Niektórym 6 miesięcy wcześniej wysyłają.


RE: AZ.pl - przypomnienie o zapłacie - vankosiara - 06-11-2013 00:37

Mnie ostatnio za hosting wysłali a ważny jest jeszcze 9 miesięcy Lol


RE: AZ.pl - przypomnienie o zapłacie - camelson - 07-11-2013 00:26

Jeżeli nie chcesz otrzymywać telefonów lub smsów to wystarczy podać jakiś zmyślony numer telefonu. Gorzej jeżeli chcesz przetransferować domenę do innego rejestratora, wtedy weryfikują to zlecenie telefonicznie. Jeżeli chodzi o faktury, to nie ma innego wyjścia, podobnie jak z choćby rachunkiem telefonicznym.


AZ.pl - przypomnienie o zapłacie - Artinesse - 02-03-2018 17:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.