Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Del - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Del (/Temat-Del-79445)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 28-11-2013 18:47

haha, jak patrzę na ten Twój avatar i teg grubasa w nim, to normalnie ... Big Grin


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Sh4ker - 28-11-2013 18:50

Jaki tam grubas, ale pa jaka rzeźba Cool. To Wiz Khalifa jak coś, może poleć mu założenie dziennika z robieniem masy jak ty Lol.


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 28-11-2013 19:00

haha, jemu nie w głowie masa, jak ma sie hasza Lol


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Sh4ker - 28-11-2013 19:05

Haha Jerk


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 28-11-2013 21:03

Cicho, trzeba dokończyć hacka do nowego bloga ... Smile


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Sh4ker - 28-11-2013 21:43

To kończ mam nadzieję że już ci powiedziałem co i jak Smile, oraz że z nim się uporasz do jutra a nie jak ostatnio Lol.


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 28-11-2013 22:23

Dzisiaj się z nim nie uporam na pewno Smile


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 29-11-2013 01:45

Dzień: 24
Pozostało do realizacji celu: 97 dni


Cel - PPA
Co dzisiaj zrobiłem by przybliżyć się do zrealizowania postawionego celu ?

• Dodanie 2 postów do bloga nie związanego z hackami
• Spingowanie tych postów
• Ulepszanie hacka na nowy blog
• Tworzenie logo na nowy blog

Zarobki słabe ... 5 plików na cpagripie zarobiło mi 1,59, natomiast 100 plików na highcashu zarobiło mi - 0,00.
Słabe nisze coś mam chyba Big Grin ( między innymi właśnie dlatego nowy blog jest już w trakcie )
Dzisiaj robiłem mało, ponieważ zrobiłem sobie dzień edukacji.
Poczytałem książkę [ pt. Nie tłumacz się - działaj ], potem sobie posłuchałem ciekawych audycji na youtube na temat rozwoju osobistego Smile
Jutro coś porobię napewno, muszę od południa do wieczora się sprężyć, bo piątek - sobota ostatki więc pewnie mnie nie będzie w domu Smile

Kod:
Wejść na bloga: 948
Kod:
Dzisiejszy zarobek: 1.59 $
Kod:
Ogólny zarobek: 86.74 $
Kod:
Do celu brakuje: 4761.19 $

[Obrazek: Idm0IE7.jpg]

[Obrazek: QibHpjf.jpg]


Cel - WYGLĄD
Co dzisiaj zrobiłem by przybliżyć się do zrealizowania postawionego celu ?

• Godzina 10.00 - płatki owsiane z mlekiem i bananem + jajecznica z 4 jajek + 2 plastry ananasa
• Godzina 12.00 - ryż basmanti + pierś z kurczaka gotowana + warzywa gotowane + mandarynka
• Godzina 13.00 - TRENING
• Godzina 15.30 - ryż basmanti + pierś z kurczaka gotowana + warzywa gotowane + banan + mandarynka + 2 plastry ananasa
• Godzina 18.30 -ziemniaki + pierś z kurczaka gotowana
• Godzina 22.00 - ryż basmanti + pierś z kurczaka gotowana + warzywa gotowane + banan
• Godzina 00.30 - ryż basmanti + pierś z kurczaka gotowana + warzywa gotowane + mandarynka
• Godzina 1:30 - tuńczyk + garść orzechów z nerkowca


Kupiłem sobie dzisiaj fajną koszulkę najeczki na siłownię. Taką obcisłą, fajnie się w niej czuje, a jak ćwiczę i patrzę w lusterko to rośnie fajnie motywacja Smile Musiałem sobie kupić jakiegoś ciuszka, bo jak poszedłem w zwykłej koszulce, to miałem takie plamy od potu pod pachami, że się trochę z nimi źle czułem. A ja lubię czuć się komfortowo wszędzie Smile
Trening coraz fajniej mi się robi. Myślę że od następnego tygodnia, zacznę już robić ćwiczenia które rozpisał mi mój boss w tej dziedzinie - Adam.

Kod:
Waga poranna: 75.2 kg
Kod:
Waga wieczorna: 76.7 kg

• Ćwiczenia które dzisiaj wykonałem:

Ogólnorozwojówka - gdy zacznę robić ćwiczenia które rozpisał mi Adam, będzie tabelka.

• Dzisiejszy wygląd sylwetki:

[Obrazek: 1HAkbsN.jpg]

Jessica ! Jessica !
pam param pam pam, pam pam pam pam pam pam
pam param pam pam, pam pam pam pam pam pam
pam param pam pam, pam pam pam pam pam pam

haha - mega jest ten kawałek, ciało samo się rusza przynajmniej u mnie Big Grin
.
.
.

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=Eu5mEgmMy7U[/my-youtube]



RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Sh4ker - 29-11-2013 13:04

Dawaj dawaj niech rusza już blog z hackami, ty poganiałeś mnie ja będę poganiał ciebie. Mam nadzieję że w końcu ujrzę w tym dzienniku tabelkę z zarobkami z hacków, a najlepiej jak to się stanie niedługo Big Grin.


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 29-11-2013 13:28

Do poniedziałku będzie już blog gotowy wraz z postem, tak jak pisałem Big Grin
No chyba że, posiedze sobie w ostatki w domu beka