Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Del - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Del (/Temat-Del-79445)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - fato - 20-11-2013 12:18

hmmm ładnie ładnie ja tu walczę z każdym gramem a Ty przytyć chcesz.
powodzenia

ps. starannie prowadzony dziennik

powodzenia


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - KamilM - 20-11-2013 12:39

Patrząc na Twoją sylwetkę, szczególną uwagę poświęciłbym na Nogi, Plecy, Barki i Triceps.
Jak chcesz wiedzieć dlaczego tak uważam zapraszam na maila [email protected]


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 20-11-2013 12:48

(20-11-2013 12:18)fato napisał(a):  hmmm ładnie ładnie ja tu walczę z każdym gramem a Ty przytyć chcesz.
powodzenia

ps. starannie prowadzony dziennik
powodzenia

No to dawaj mi te gramy, chętnie przyjmę Big Grin
Dzięki.

(20-11-2013 12:39)KamilM napisał(a):  Patrząc na Twoją sylwetkę, szczególną uwagę poświęciłbym na Nogi, Plecy, Barki i Triceps.
Jak chcesz wiedzieć dlaczego tak uważam zapraszam na maila [email protected]

Możesz śmiało napisać tutaj w temacie czemu tak uważasz, ja z moją sylwetką nie mamy żadnych tajemnic Big Grin
Ale tak jak pisałem wcześniej ... zaraz będę miał rozpisany plan treningowy oraz diety od profesjonalisty, więc tak czy siak tymi partiami zajmę się na pewno Smile


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - asiorek - 20-11-2013 15:56

No No przeleciałem od 1 do 12 strony i normaalnie z miłą chęcia czekam a resztę dni Tongue

Trzymam kciuki za spełnienie 1 jak i 2 celu. Ma sie chęci i motywację to można zdziałać cuda Smile

Myślę nad otwarciem dziennika jak zarabiam BTC, ale nie wiem jak się za to zabrać żeby to miało ręce i nogi..Tongue
Cel mam myślę szczytny, oby tylko stawka btc była w okolicach 2k zł to cel zrealizuje Tongue

Także jeszcze raz trzymam kciuki Smile


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 20-11-2013 20:11

jej, gratulacje już na samym początku że Ci się chciało przewertować 12 stron tematu !
nie ma na co czekać, jeśli wiesz że chcesz coś robić, wiesz że dziennik może Ci w tym pomóc, nie zastanawiaj się tylko klikaj Nowy temat i pisz regularnie dziennik !

Dzięki za miłe słowa, zapraszam do udzielania się i mam nadzieję że " do zobaczenia " w Twoi dzienniczku !
Hej Wink


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Sh4ker - 20-11-2013 22:00

Widzę dzisiaj lepiej z zarobkami, dawaj dawaj będziesz prawdziwym VIP'em w internetach niedługo. Cool


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 20-11-2013 22:34

No ciut lepiej jest Smile
Taaa, zaraz po Tobie Big Grin


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - asiorek - 20-11-2013 22:58

(20-11-2013 20:11)VIP napisał(a):  jej, gratulacje już na samym początku że Ci się chciało przewertować 12 stron tematu !
nie ma na co czekać, jeśli wiesz że chcesz coś robić, wiesz że dziennik może Ci w tym pomóc, nie zastanawiaj się tylko klikaj Nowy temat i pisz regularnie dziennik !

Dzięki za miłe słowa, zapraszam do udzielania się i mam nadzieję że " do zobaczenia " w Twoi dzienniczku !
Hej Wink

http://zarabiam.com/Temat-Trzepiemy-hajsy-w-internetach-80359 Smile paczaj ! Big Grin


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 20-11-2013 23:17

Podziałał ekspresowo widzę - brawo !impreza


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - asiorek - 20-11-2013 23:25

Trzeba się wziąc za siebie, Jeszcze dojdzie waga.. Big Grin mogę oddac Ci troche kg ; p na zbyciu do oddania mam jakies 30 kg na spokojnie. Także jak chętny to za free oddam xD