Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[DARMOWY PORADNIK] Grafika na strony do zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [DARMOWY PORADNIK] Grafika na strony do zarabiania (/Temat-DARMOWY-PORADNIK-Grafika-na-strony-do-zarabiania-79427)



[DARMOWY PORADNIK] Grafika na strony do zarabiania - non-liquet - 04-11-2013 20:01

Siemanko

Grafika sama w sobie może i nie jest zarobkiem, ale każdy kto miał do czynienia z zarabianiem na stronach wie, że jest ważna.
Dobra grafika zwiększa wiarygodność strony internetowej i dzięki temu możemy uzyskać lepszą konwersję (a co za tym idzie, lepsze zarobki).

Przerabiając ten kurs dowiesz się jak robić wiarygodne logotypy, bannery, buttony. Dowiesz się też jak zrobić Fanpage, żeby nie odstraszał ludzi, a chyba wszyscy wiemy, że na FP można nieźle zarobić.

Kurs jest tutaj:
lifeproject.pl/poradnik-webdesign-w-praktyce/

Mam przy okazji do Was prośbę. Jako, że robię ten kurs za darmo dla wszystkich proszę o dawanie mi wskazówek, co mógłbym poprawić. Piszcie też, czego z grafiki byście się chcieli dowiedzieć!
Wiedzę graficzną mam całkiem niezłą, ale musicie mi pomóc ją odpowiednio przekazać. Smile

Pozdro


RE: [DARMOWY PORADNIK] Grafika na strony do zarabiania - damianus627 - 04-11-2013 20:10

Dzięki za kurs. Jak będę miał czas to postaram się zapoznać, ale od grafiki, jednak wolę programowanie.


RE: [DARMOWY PORADNIK] Grafika na strony do zarabiania - zaple - 04-11-2013 20:22

Cytat:Dowiesz się też jak zrobić Fanpage, żeby nie odstraszał ludzi

Zbyt zajebista grafika też nie przyciąga. Najlepsza jest elegancka, gustowna prostota.


RE: [DARMOWY PORADNIK] Grafika na strony do zarabiania - bodek7654 - 04-11-2013 21:59

(04-11-2013 20:22)zaple napisał(a):  
Cytat:Dowiesz się też jak zrobić Fanpage, żeby nie odstraszał ludzi

Zbyt zajebista grafika też nie przyciąga. Najlepsza jest elegancka, gustowna prostota.

dokladnie najprostrze rozwiazania sa najlepsze , pozatym za poradnik repucik przyda sie sam uwielbiam tworzyc wlasne elementy na strone


RE: [DARMOWY PORADNIK] Grafika na strony do zarabiania - non-liquet - 04-11-2013 22:56

Dzięki za reputy,
@damianus627, jak najbardziej, obie rzeczy są ważne. Sam programowałem w c++ parę lat, ale nie potrafiłem tego spieniężyć. Teraz może i bym umiał, ale wiesz... grafika to pasja. Smile

@zaple, zgadzam się również. Minimalizm to obecny trend i wszystkie znaczące marki idą w jego stronę. Szczególnie ciekawy jest flat design, który opisałem z grubsza w poradniku.

@bodek7654, wiadomo. Musimy być w jakiś sposób oryginalni.

Gdybyście chcieli żebym opisał jak zrobić konkretną rzecz (np. logo do strony o CSie) to piszcie co Was interesuje. I gdybyście mieli sugestie co mógłbym poprawić, to też byłbym wdzięczny.

Ten kurs w końcu powstał dla nas wszystkich i jak wspólnymi siłami uda nam się go usprawnić, na pewno napiszę, że został rozbudowany dzięki pomocy forumowiczów Zarabiam.com Smile


RE: [DARMOWY PORADNIK] Grafika na strony do zarabiania - toonwie - 05-11-2013 20:24

o stary kawał dobrej roboty dzięki !


RE: [DARMOWY PORADNIK] Grafika na strony do zarabiania - non-liquet - 10-11-2013 14:50

@toonwie Nie ma sprawy. Smile

Na pewno będzie rozwijany. Zaczynam powoli dostawać wiadomości, co można zmienić i w najbliższym czasie na pewno dodam do poradnika instrukcję, jak zrobić graficzną optymalizację wpisu na wordpressie Smile

Dzięki za sugestie i czekam na więcej!


RE: [DARMOWY PORADNIK] Grafika na strony do zarabiania - rachman - 26-11-2013 23:50

Dzięki. W prostocie siła Wink Czasem ciężko samemu coś wymyśleć.


RE: [DARMOWY PORADNIK] Grafika na strony do zarabiania - DarkCruiser - 30-11-2013 21:08

Masz rep ode mnie


[DARMOWY PORADNIK] Grafika na strony do zarabiania - Hybrid1990 - 15-06-2021 21:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.