Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
do usuniecia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: do usuniecia (/Temat-do-usuniecia-79413)

Strony: 1 2 3


RE: Próba uratowania sklepu. - sagemx-2 - 04-11-2013 18:40

@Rafiks1992

Nie wiem czy w tej branży występuje takie zjawisko ale chodziło mi o coś takiego:

Pan A prowadzi świetnie prosperującą sieć sklepów (znana marka itd.), szuka nowych lokali pod inwestycje, znajduje sklep twojej kobiety. W zamian za przejęcie sklepu pomaga kobiecie wyjść na swoje, z czasem nawet może dać jej stałe zatrudnienie.

Tak, wiem trochę za bardzo kolorowo, ale próbować zawsze można.


RE: Próba uratowania sklepu. - marionetkaa2 - 04-11-2013 18:41

musisz chyba się ostro wziąć za zarabianie w necie i pomóc swojej dziewczynie ;p innego rozwiązania chyba nie ma!


RE: Próba uratowania sklepu. - Rafiks1992 - 04-11-2013 18:46

sagemx - pomysl moze byc dobry jesli sie wogole znajdzie taka firme ktora bedzie chciala wziac taki sklep ktory nie przynosi zyskow Tongue

marionetkaa - taaa chcialbym szkoda ze dziennie tutaj zarabiam z 15zl <lol2>


RE: Próba uratowania sklepu. - Zły_Szeląg - 04-11-2013 18:56

Moim zdaniem jedyne czego może próbować to zrobić z tego sklepu całodobowy. Dużo zależy od lokalizacji, ale mieszkałem już na 4 osiedlach i na każdym sklepy całodobowe dystansowały konkurencję.

Wieczorem ruch jest całkiem spory i ludzie zostawiają trochę pieniędzy (wódka + fajki + jakiś soczek i coś do jedzenia = 40 zł)


RE: Próba uratowania sklepu. - Rafiks1992 - 04-11-2013 18:59

tez o tym myslelismy ale ile mozna siedziec w tym sklepie Tongue teraz jest czynne 7-22, moze dobrym pomyslem byloby miec otwarte do 23 czy 24


RE: Próba uratowania sklepu. - v3XeR - 04-11-2013 19:06

Proponował bym spróbować siedzieć w nim właśnie do 24, jak nie będzie efektów - coś innego


RE: Próba uratowania sklepu. - Rafiks1992 - 04-11-2013 19:09

narazie plan jest taki zeby na weekendzie siedziec w piatek i sobote do 23-24 bo wtedy ludzie na imprezy i tak dalej i moze sie trafic jakis wiekszy zysk zobaczymy, ale raczej z samego tego ten sklep sie nie utrzyma ;/ potrzeba splacic kredyt aktualne dlugi i jakos znalesc pieniadze zeby miec co sprzedawac ^^


RE: Próba uratowania sklepu. - Qwik - 04-11-2013 19:11

(04-11-2013 18:40)sagemx-2 napisał(a):  @Rafiks1992

Nie wiem czy w tej branży występuje takie zjawisko ale chodziło mi o coś takiego:

Pan A prowadzi świetnie prosperującą sieć sklepów (znana marka itd.), szuka nowych lokali pod inwestycje, znajduje sklep twojej kobiety. W zamian za przejęcie sklepu pomaga kobiecie wyjść na swoje, z czasem nawet może dać jej stałe zatrudnienie.

Tak, wiem trochę za bardzo kolorowo, ale próbować zawsze można.

Pan A będzie wolał poczekać aż zbankrutuje i wtedy przejmie bez żadnych problemów.


RE: Próba uratowania sklepu. - Rafiks1992 - 04-11-2013 19:13

qwik no wlasnie ;// to mamy druga wersje tego planu poddania sklepu komus kto jest wyzej

jakies inne pomysly ktos ma moze? to bardzo wazne... cos jak sprawa zycia i smierci bo jak sie znow zakopie w dlugi to bedzie po ptokach... komornik siadzie na konto przyjdzie do mieszkania zacznie zabierac wszystko pokolei i na tym sie skonczy ;/


RE: Próba uratowania sklepu. - Rafiks1992 - 04-11-2013 21:33

i nastala cisza Tongue jak ma ktos jakis pomysl jeszcze to prosze pisac