Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
do usuniecia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: do usuniecia (/Temat-do-usuniecia-79413)

Strony: 1 2 3


do usuniecia - Rafiks1992 - 04-11-2013 17:55

do usuniecia


RE: Próba uratowania sklepu. - v3XeR - 04-11-2013 18:02

Skoro nie promocje to chyba na nic innego klienci nie zmienią "swojego" sklepu.


RE: Próba uratowania sklepu. - Rafiks1992 - 04-11-2013 18:04

nie mam pojecia tez, z tymi promocjami to naprawde ciezko bo na tych produktach zysku jest po kilkadziesiat groszy wiec zmiejszyc jeszcze bardziej juz sie chyba nie da


RE: Próba uratowania sklepu. - sagemx-2 - 04-11-2013 18:15

Jak wyszła na 0, mogła zrezygnować z tego sklepu. Teraz może uda się jej jakimś cudem sprzedać ten cały "biznes" i niech zaczyna od nowa z czymś innym.


RE: Próba uratowania sklepu. - Rafiks1992 - 04-11-2013 18:18

dokladnie sagemx tego samego zaluje ze wtedy nie zakonczyla dzialalnosci... sprzedac tego nie moze bo to jest jej sklep niby ale miejsce ma wynajmowane, i jest niestety w zamknietym kole bo nie moze sprzedac sklepu... jesli chodzi nawet o zamkniecie go to to tez nie jest proste, bo za kazdy produkt ktory zostanie w trakcie zamkniecia sklepu trzeba odprowadzic podatek, czyli jak ma na sklepie towaru za 10 tysiecy to musi zaplacic dodatkowo te 23% za te produkty... najpierw trzebaby wszystko wyprzedac calkowicie ale jak skoro nie ma ludzi ;/


RE: Próba uratowania sklepu. - marionetkaa2 - 04-11-2013 18:26

Ciężka sprawa, ja niedawno pracowałam w barze który też niestety padł, bo nie było ludzi.. Szczerze mówiąc tego się spodziewałam, bo moja szefowa za nic nie chciała zejść z ceny produktów. W tych czasach ciężko coś utrzymać, zwłaszcza gdy obok jest 5 takich barów Wink Co do waszego sklepu.. to najbardziej przyczyniły by się promocję, typu "PROMOCJA kup dwa zapłać za 1" jeżeli nie ma na to kosztów to i tak zawsze można tak wypromować a cenę delikatnie zawyżyć. Uwierz lubię rzucają się na promocję, nie analizując tego czy się opłaca czy nie..


RE: Próba uratowania sklepu. - sagemx-2 - 04-11-2013 18:27

@Rafiks1992

Czyli nieciekawie. Może jest możliwość "zespojenia" się z jakąś większą siecią sklepów na warunkach korzystnych dla obu stron. (nie wiem jak się na to fachowo mówi Tongue)


RE: Próba uratowania sklepu. - Rafiks1992 - 04-11-2013 18:31

panno marionetko pomysl z tym kup 2 w cenie 1 nie ma jak zrobic bo to przynosi za duze straty, myslalem raczej nad czyms takim jak np zrobienie promocji na piwie wodce i fajkach np taka ze kup 2 a trzecie dostaniesz ze znizka 30-40% i byloby dobre to chyba co?

sagemx - niebardzo rozumiem jakby to mialo wygladac tez Tongue


RE: Próba uratowania sklepu. - marionetkaa2 - 04-11-2013 18:33

Myślę, że dobry bo konsumentów alkoholu i fajek chyba nigdy nie zabraknie Wink


RE: Próba uratowania sklepu. - Rafiks1992 - 04-11-2013 18:39

tak tyle ze kolejnym problemem jest ze zeby zrobic taka promocje trzeba tego towaru miec odrazu duzo wiecej jak to bedzie schodzic...