Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na VPS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na VPS (/Temat-Zarabianie-na-VPS-79387)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabianie na VPS - UmCyK - 04-11-2013 15:30

Coooo....

Przecież za VPS płacisz z góry .. OMG


RE: Zarabianie na VPS - aero2 - 04-11-2013 15:30

To trzeba taki brać, by nie przychodził.Lol


RE: Zarabianie na VPS - v3XeR - 04-11-2013 15:39

UmCyK
W przenośni OMG...

Za VPS bez ograniczeń, 2 rdzenie i ileś tam RAM trzeba zapłacić naprawdę dużo! Odpalić na tym kilka surfów, lecz najpierw kupić premium, żeby zarobki nie były aż tak śmieszne.
I na miesiąc do przodu będziemy 20 zł ? Big Grin


RE: Zarabianie na VPS - zaple - 04-11-2013 15:49

Własna sieć CPM i własne reklamy np. pp jakieś ppa i wszystko inne. Proste do wdrożenia i promocji. Nic tylko siedzieć i liczyć zyski.


RE: Zarabianie na VPS - Xkr - 04-11-2013 18:25

CPM?, rozwin temat jakbys mogl


RE: Zarabianie na VPS - Kzn - 04-11-2013 18:43

Możesz odpalić programy do zbierania pkt na ub2views czy jakieś tam inne i promować swoje filmiki z ppa albo sprzedawać konta a na vps miałbyś z surfenki Big Grin Sam się zastanawiam czy tak przypadkiem nie zrobić.


RE: Zarabianie na VPS - UmCyK - 04-11-2013 19:46

Dobry sposób zarobku wiele rzeczy na VPS mozna, autosurfy, nabijanie pkt na wymienie fanami albo wyświetlenia,like,sub i komenty. i wiele wiele innych.


RE: Zarabianie na VPS - Xkr - 04-11-2013 19:55

A gdybym chcial np kupic sobie takiego VPN-a na czym sie najbardziej skoncentorwac jestem w tym zielony, moze moglbys mnie jakos naprowadzic ?


RE: Zarabianie na VPS - damianus627 - 04-11-2013 20:01

VPN to całkowicie coś innego w porównaniu z VPS.
Definicja z wikipedii:
Cytat:VPN (ang. Virtual Private Network, Wirtualna Sieć Prywatna) – tunel, przez który płynie ruch w ramach sieci prywatnej pomiędzy klientami końcowymi za pośrednictwem publicznej sieci (takiej jak Internet) w taki sposób, że węzły tej sieci są przezroczyste dla przesyłanych w ten sposób pakietów.



Odp: Zarabianie na VPS - Xkr - 04-11-2013 20:29

Chodzilo mi o vps

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

A wiec od czego mozna zaczac? Mam vps i co dalej?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2