Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powiadomienie o pełnej skrzynce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Powiadomienie o pełnej skrzynce (/Temat-Powiadomienie-o-pelnej-skrzynce-79378)



Powiadomienie o pełnej skrzynce - Scoobyx - 03-11-2013 21:01

Mam propozycję, aby ustawić powiadomienie o pełnej skrzynce, jeśli ktoś chce do nas napisać wiadomość. Jakieś wyskakujące okienko lub czerwony napis obok PW. Często zdarza się tak, że chcemy do kogoś napisać, a wiadomość nie dociera w niewiedzy odbiorcy.


RE: Powiadomienie o pełnej skrzynce - damianus627 - 03-11-2013 21:04

Ja mam skrzynkę 500 wiadomości, która mi wystarcza, jednak taka opcja była by przydatna. Czasem chcę się napisać do kogoś, jednak wyskakuje że ma pełną skrzynkę.


RE: Powiadomienie o pełnej skrzynce - Admin - 03-11-2013 22:05

Scoobyx, jeśli ktoś ma pełną skrzynkę to takie powiadomienie wyskakuje domyślnie, nie ma możliwości że otrzymasz informacje o wysłanym PW, a ono nie dotrze.