Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja Facebook, która publikuje posty w czyimś imieniu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Aplikacja Facebook, która publikuje posty w czyimś imieniu. (/Temat-Aplikacja-Facebook-ktora-publikuje-posty-w-czyims-imieniu-79349)



Aplikacja Facebook, która publikuje posty w czyimś imieniu. - Kzn - 03-11-2013 16:27

Siema.
Mam do was pytanie.
Szukałem na internecie lecz znaleźć nie mogłem.
Mam kilka fanpagy i chciałbym dodać do nich aplikację, która publikuje posty w imieniu osoby, która lubi dany fp.
Wie ktoś jak to zrobić?


RE: Aplikacja Facebook, która publikuje posty w czyimś imieniu. - dom3lek - 03-11-2013 16:38

Fani nie są przypisani do żadnej aplikacji, więc to co chcesz zrobić nie działa w taki sposób. Na FB istnieją tokeny, które możemy pobrać po skorzystaniu z aplikacji.


RE: Aplikacja Facebook, która publikuje posty w czyimś imieniu. - Kzn - 03-11-2013 19:02

Tak jak inni zarabiający na ES bądź FrB publikują posty w czyimś imieniu?


RE: Aplikacja Facebook, która publikuje posty w czyimś imieniu. - dom3lek - 03-11-2013 19:06

Napisz na pw, czego dokładnie oczekujesz.


RE: Aplikacja Facebook, która publikuje posty w czyimś imieniu. - v3XeR - 03-11-2013 19:08

Napisz PW, wykonam Ci to cudo Smile


Aplikacja Facebook, która publikuje posty w czyimś imieniu. - surfer0700 - 03-11-2013 19:39

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.