Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
u2bviews nie mogę dodać filmu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: u2bviews nie mogę dodać filmu (/Temat-u2bviews-nie-moge-dodac-filmu-79313)



u2bviews nie mogę dodać filmu - Pablo1979 - 03-11-2013 10:37

Witam otóż mam taki problem dodałem link z filmikiem do programu kila dni temu,raz udało mi się dodać do nie go wyświetlenia i like , niestety później przy próbie dodania kolejnych wyświetleń i like wyskakuje taki komunikat
[Obrazek: 16k9v2d.jpg]

Może ktoś pomóc ???


RE: u2bviews nie mogę dodać filmu - kompik - 03-11-2013 14:43

1. Sprawdź czy nie ma spacji na końcu linku
2. Nie wchodzą linki skrócone youtu.be
3. Nie wchodzą linki z &feature itd na końcu, podawaj link w czystej postaci

Jeśli to nie to, spróbuj wyłączyć i włączyć program po prostu.

Jeśli robiłeś wszystko powyżej, dziwna sprawa, nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem jeśli powyższe zostały spełnione.


RE: u2bviews nie mogę dodać filmu - Pablo1979 - 03-11-2013 15:39

Dzięki przyczyną była spacja na końcu linku .
Masz wielkiego reputa Huh


RE: u2bviews nie mogę dodać filmu - dondoonsie - 12-12-2013 22:08

A jak pojawia się taki błąd?

Sorry, we can not add this video to our system because of a YouTube Error. The error is: Syndication of this video was restricted.


RE: u2bviews nie mogę dodać filmu - Sky1982 - 15-12-2013 23:02

(12-12-2013 22:08)dondoonsie napisał(a):  A jak pojawia się taki błąd?

Sorry, we can not add this video to our system because of a YouTube Error. The error is: Syndication of this video was restricted.

Taki błąd jest związany ze ścieżką dzwiekowa. Wejdz w dodane filmy i w edytuj będziesz miał ściężki dzwiękowe. Usuń swoją i zastąp jakąś darmową powinno wtedy śmigać.


Miałem dokładnie to samo. Pozdrawiam.