Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów (/Temat-Zdobywanie-coinsow-w-TremorGames-za-aplikacje-na-androida-bez-uzywania-telefonow-79312)

Strony: 1 2 3


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - bartex89 - 16-11-2013 18:39

jesli w kontach i syn daje dane do konta i wyskakuje za kazdym razem: nie mozna zakonczyc konfiguracji - co nalezy zrobic poprawnie ?


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - vectorass - 19-11-2013 17:39

A próbowałeś z innym kontem?


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - bartex89 - 19-11-2013 17:56

tak, nie tylko gmail ale i hotmail np.
wyglada to tak:

domena\nazwa uzytkownika:

\nick moj


haslo:

*****

serwer:

gmail.com <--- tu zmienialem na pop3.gmail.com itp i nic


robie gdzies blad?


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - vectorass - 23-11-2013 18:19

Niestety nie mogę pomóc, poszukam rozwiązania jak będę miał więcej czasu.


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - bartex89 - 02-02-2014 13:09

jak sie cos nie pobiera w sklepie googl co trzeba zrobic?
nieraz mam tak, sciagne cos i jest ok, ale sciagam np opere i niby ma pobierac ale pasek goni i nic.
nastepnego dnia wlaczam blu i samo sciaga to co zostalo uruchomione dnia poprzedniego


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - Dziubek96 - 02-02-2014 15:14

a moja wypowiedz z innej beczki, na forum tremor games polacy zrobili petycje o odblokowanie gier dla polski i brakuje tylko 404 głosów może uda się odblokować ale to musimy wejść w link zalożyć konto potwierdzić swój głos o to link https://www.change.org/petitions/tremorgames-administator-please-unlock-region-lock-for-playing-flash-games-on-tremorgames-com#share


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - Sauer - 02-02-2014 15:15

Nie w temacie jestem troszkę, może mi ktoś wytłumaczyć, do czego służą te Tremor Coinsy?


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - vectorass - 02-02-2014 15:16

Tak wszyscy chcą tego odblokowania gier a na nich są tak mizerne stawki...


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - Dziubek96 - 02-02-2014 15:21

(02-02-2014 15:15)Sauer napisał(a):  Nie w temacie jestem troszkę, może mi ktoś wytłumaczyć, do czego służą te Tremor Coinsy?
Tremor Coins to jest wirtualna waluta w serwisie tremor game dzięki której możemy wymienić ją na gry lub inne przedmioty dostępne tam Smile


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - ventopolska - 02-02-2014 16:27

Może jakiś opis wymiany punktów ?