Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów (/Temat-Zdobywanie-coinsow-w-TremorGames-za-aplikacje-na-androida-bez-uzywania-telefonow-79312)

Strony: 1 2 3


Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - vectorass - 03-11-2013 10:01

Będzie to krótki poradnik dla tych którzy mają konta na stronie Tremor Games i chcą zdobyć dodatkowe coinsy.

1. Zakładamy konto na Gmail, niekoniecznie na swoje prawdziwe dane.
2. Ściągamy program BlueStacks będący emulatorem androida.
3. Instalujemy wyżej wymieniony program na swoim komputerze.
4. Wchodzimy w ustawienia dodajemy swoje konto google w zakładce KONTA I SYNCHRONIZACJA. Ściągamy w naszym emulatorze przeglądarkę Google Chrome ( nie Operę ponieważ za nią możemy dostać coinsy ściągając ją z Tremora)
5. Wchodzimy na Tremor Games i logujemy się na swoje konto gdzie następnie szukamy jakiejś zakładki z aplikacjami na androida.

[Obrazek: yg1a.png]

6. Klikamy zarób następnie w okienku które się pojawi klikamy WYŚLIJ DO MNIE EMAIL.

7. Kopiujemy link który dostaliśmy na email.

[Obrazek: wfny.png]

8. Wklejamy w przeglądarce w naszym emulatorze, klikamy żeby zakończył operacje za pomocą Sklep Play. Aplikacja lubi płatać figle typu czarny ekran (klikamy wtedy w czarne pole zaraz pod paskiem wyszukiwarki) ale po jakimś czasie wyświetla nam się odpowiednia strona.

9. Kiedy wyświetli nam się strona z pobieraniem danej aplikacji klikamy Pobierz / Zainstaluj/

[Obrazek: alpe.png]

10. Uruchamiamy na chwilę pobraną aplikację. Po jakimś czasie coinsy zostaną dodane do naszego konta na Tremor Games. U mnie trwało to mniej niż 15 minut.

Myślę że znajdą się osoby którym przyda się mój poradnik. Pozdrawiam.


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - ICanTrollU - 03-11-2013 10:14

pokaż jeszcze jak fraudować Lol


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - Pole - 03-11-2013 11:14

Dzięki za fatygę ale kokosów na tym raczej nie zarobisz Tongue choć grosz do grosza a będzie ...


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - Kzn - 03-11-2013 15:21

Jak ktoś ma zmiennie IP to chyba raczej zarobi na dobre gierki i to sporo Smile


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - GGG205 - 04-11-2013 19:02

Ile można punktów w 2 godzinki zdobyć ?


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - vectorass - 09-11-2013 12:40

Ja zdobyłem jakieś 200 na samym tym emulatorze w kilka minut. Już zakupiłem 3szt Medal of Honor bo się nazbierało jeszcze z ankiet trochę.


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - bartex89 - 09-11-2013 14:39

jest jakis inny tego typu emulator? bo ten mi wywala blad karty graficznej


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - vectorass - 09-11-2013 15:55

Słyszałem coś o Youwave Android ale jego nie testowałem ponieważ wystarczający dla mnie był Bluestack.


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - badii - 09-11-2013 15:59

Inne kraje maja wieksze stawki za pobrania?
Jaki tam jest przelicznik?


RE: Zdobywanie coinsów w TremorGames za aplikacje na androida bez używania telefonów - vectorass - 09-11-2013 17:17

Nie wiem czy inne kraje mają większe stawki, wiem że dla Polski jest dużo zablokowanych opcji. Na przykład gry flash za które też można dostawać coinsy są zablokowane dla Polski, USA ma dużo więcej zwykłych filmików za które po obejrzeniu możemy dostać nawet 100c. A jak jest z apkami nie wiem, a o tych dwóch przykładach dowiedziałem się jak miałem konto zakładane przez PROXY. Nabiłem w tydzień chyba 2k coinsów i po zamówieniu gry mnie zbanowali, w regulaminie z tego co pamiętam jest zapis chyba odnośnie PROXY. Jak na razie działam na nowym koncie i jest git. Smile

Teraz wpadły mi tym sposobem 243 coinsy za jedną aplikację a jeszcze kilka ich jest.