Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie małych pieniędzy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestowanie małych pieniędzy. (/Temat-Inwestowanie-malych-pieniedzy-79302)

Strony: 1 2


Inwestowanie małych pieniędzy. - davidek00 - 03-11-2013 00:09

Witam jest coś takiego że inwestujemy np.100zł i to nam rośnie?Nie chodzi mi tu o jakiś nagły i ogromny zysk.Nie wiem czy tu czasem na forum w jakimś dzienniku pisał ktoś że zainwestował sto zł i mu rosło potem coś że zrobiło się 170 zł.
Z góry dzięki za odpowiedź.


RE: Inwestowanie małych pieniędzy. - Scoobyx - 03-11-2013 00:11

Można zainwestować w tzw. HYIP i zyski zobaczysz już po kilku dniach, jednak jest to niepewne i w każdej chwili możesz stracić wszystko co w to włożyłeś. Więc ja ci tego nie polecam. Już lepiej zainwestuj to w siebie.


RE: Inwestowanie małych pieniędzy. - davidek00 - 03-11-2013 00:12

inwestowałeś w to?jeśli tak ile straciłeś a ile zyskałeś?


RE: Inwestowanie małych pieniędzy. - damianus627 - 03-11-2013 00:39

HYIP powstają i znikają dość szybko. Dlatego też osobiście odradzam bawienia się właśnie w takie piramidy finansowe. Lepszym wyjście mogłoby być wpłacenie tych pieniędzy na konto bukmacherskie i tam granie, jednak nie wiem jak u ciebie z wiedzą na temat sportu.


RE: Inwestowanie małych pieniędzy. - nokira - 03-11-2013 00:43

Jeżeli jesteś zainteresowanyinwestowaniem takich małych kwot to napisz do mnie na pw. Sam też inwestuję tylko ja małe kwoty wrzucam na hyip jak jakąś większą kwotę to odkladam na fundusz.


RE: Inwestowanie małych pieniędzy. - davidek00 - 03-11-2013 09:32

ok napiszę do ciebię pogadamy...


RE: Inwestowanie małych pieniędzy. - Pixel25 - 03-11-2013 09:57

Takie małe kwoty to tylko inwestycja w siebie. Mogę również polecić fundusze ponieważ siedzę tam kilka lat i moge powiedzieć że ze 100zł nie zrobisz 170zł bo to 70% zysku ale zyski rzędu 20-30% są jak najbardziej realne w skali roku i sam takie utrzymuje od paru lat. Najbezpieczniej możesz uzyskać na obligacjach około 10% w skali roku, wiec jak systematycznie wpłacasz to można dużo zyskać ale w troche dłuższym okresie.


RE: Inwestowanie małych pieniędzy. - thc19905 - 03-11-2013 13:29

giełda plus 500


RE: Inwestowanie małych pieniędzy. - nokira - 03-11-2013 14:08

Tylko z plus500 co on zrobi z 100zł?? Tam by cokolwiek zdzaiałć potrzebuje trochę więcej.


RE: Inwestowanie małych pieniędzy. - nokira - 03-11-2013 14:18

Od 10 postów można umieszczać tutaj linki by się wypromować. A co do surf-fenki, zawsze jestem za nią, ale ostatnio mają problemy na pewno naprawią wszystko ale teraz lepiej poczekac miesiąc czy dwa.