Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Za10Groszy - 5zł od pozyskanego użytkownika, 8% prowizji jego wydatków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Za10Groszy - 5zł od pozyskanego użytkownika, 8% prowizji jego wydatków (/Temat-Za10Groszy-5zl-od-pozyskanego-uzytkownika-8-prowizji-jego-wydatkow-79300)



Za10Groszy - 5zł od pozyskanego użytkownika, 8% prowizji jego wydatków - jarrpi5 - 02-11-2013 23:04

Szukasz dobrze płatnej roboty, w której nie trzeba się napracować? Mam dla Ciebie rozwiązanie! Wystarczy, że będziesz posiadał komputer, internet i trochę zapału Smile Możesz zarobić od 50zł dziennie. Teraz wytłumaczę na czym to polega. Na początek rejestrujemy się na stronie: za10groszy.pl
Po rejestracji wchodzimy w moje konto, po lewej stronie otworzą nam się zakładki, w zakładce partner będą Twoje statystyki zarobków. I teraz jak zarabiać? Wchodzimy na stronę główną strony, wybieramy jakiś sprzedany przedmiot np. Telewizor za 16zł, na samym dole strony tego telewizora w szarej ramce będzie Twój link polecający do skopiowania.
Po skopiowaniu linku należy udostępniać go w różnych grupach na facebooku typu: sprzedam/kupię/zamienię. Podam przykład takiego posta reklamowego: "Sprzedam Telewizor Samsung 3D LED. Udało mi się go wylicytować za 16zł więc nie będę taka skąpa i mogę go sprzedać za 2900zł. Zainteresowane osoby zapraszam na priv w celu ustalenia zapłaty i wysyłki. Tu podaję link do mojej aukcji i zdjęć telewizora:
---> (Twój link polecający) "
Jeśli się ktoś zarejestruje z twojego linku to otrzymasz 5zł oraz 8 % prowizji z tego ile wydał Twój polecony użytkownik na podbicia (pamiętaj, że będziesz z niego stale zarabiać)

Osobom, którzy zarejestrują się z mojego refa udzielę wielu nowych przydatnych informacji do zwiększa skuteczności swoich zarobków Smile

Czysty link: https://www.za10groszy.pl/ Sad

Tu podaję statystyki moich zarobków z miesięca:
[Obrazek: yxzs.jpg]


RE: Za10Groszy - 5zł od pozyskanego użytkownika, 8% prowizji jego wydatków - bolo9797 - 02-11-2013 23:06

Byloo juz.. Do kosza.


RE: Za10Groszy - 5zł od pozyskanego użytkownika, 8% prowizji jego wydatków - Trynda - 02-11-2013 23:18

nie ma żadnych ukrytych kosztów? napisz mi na pw więcej na jakiej zasadzie to działa bo byłbym chętny się w to pobawić


Za10Groszy - 5zł od pozyskanego użytkownika, 8% prowizji jego wydatków - surfer0700 - 02-11-2013 23:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.