Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposob na weryfikacje telefoniczna fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Sposob na weryfikacje telefoniczna fb (/Temat-Sposob-na-weryfikacje-telefoniczna-fb-79299)

Strony: 1 2


Sposob na weryfikacje telefoniczna fb - cenzura1 - 02-11-2013 22:48

Witam, czy jest jakis sposob aby ominac weryfikacje telefoniczna podczas zakladania nowego konta na fb Wink? Caly czas mi wyskakuje i nie jestem w stanie zalozyc zadnego konta ;(


RE: Sposob na weryfikacje telefoniczna fb - ASTONEQ - 02-11-2013 22:51

Próbuj przez TOR kub pojedyncze proxy


RE: Sposob na weryfikacje telefoniczna fb - cenzura1 - 02-11-2013 22:52

Zawsze wywala nawet przez tor, myslisz ze powodem moze byc ze zawsze wpisuje te same dane i trashmail- migmail? co zmienic?


RE: Sposob na weryfikacje telefoniczna fb - Yamakasi - 02-11-2013 22:55

Bardzo to łatwo obejść,wystarczy wyczyścić historię,a konkretnie pliki cookies.


RE: Sposob na weryfikacje telefoniczna fb - ASTONEQ - 02-11-2013 22:55

Jak ja zakładałem konta to mi się udawało czasami omijać przez tora Smile Powodów jest wiele, zaczynająć od poczty tymczasowej, podobnych mailach czy domenach konczac na tych samych danych itd ... Napisz na chacie może będzie ktoś, kto masowo zakłada konta (ale takie osoby mają głównie sporo starterów w domu)

Po kilku dniach taka blokada mija i można zakładać kolejne konta (mówie o sobie)
Pewnie patrzą na ID a nie IP

Co do cookies to ja usuwałem i mi to nie pomagało


RE: Sposob na weryfikacje telefoniczna fb - Yamakasi - 02-11-2013 22:58

To usuwaj całą historię,próbowałem na kilku stronach i zawsze to działało.Jak nie da rady to pozostaje zmieniać ip,albo vpn.


RE: Sposob na weryfikacje telefoniczna fb - Scoobyx - 02-11-2013 23:11

Zacznij od zakładania kont email na interii oraz o2. (możesz tworzyć przez "ygoow") Na tych dwóch skrzynkach, prawie w ogóle nie wywalało mi weryfikacji. Rób z kilka kont dziennie na 1 ip. Jak wyskoczy weryfikacja, to odpocznij sobie od tworzenia kont na dzień lub dwa.
Podawaj, jak najpopularniejsze dane lub najmniej używane. Jeśli będziesz się tym kierować, to weryfikacja powinna wyskakiwać ci sporadycznie. U mnie na 20 kont, tylko przy dwóch wyskoczyła.


RE: Sposob na weryfikacje telefoniczna fb - Trynda - 02-11-2013 23:17

@up
dzięki korzystam z Twojego sposobu i jak na razie wszystko okej Huh


RE: Sposob na weryfikacje telefoniczna fb - UmCyK - 02-11-2013 23:21

Kup startery po 20 groszy Smile


RE: Sposob na weryfikacje telefoniczna fb - cenzura1 - 02-11-2013 23:34

Nie chce mi zadzialac, weryfikacja ;( Bylby ktos w stanie zrobic mi 5 kont na fb, jak mu podam emaile i passy do nich?