Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona typu easysub - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Strona typu easysub (/Temat-Strona-typu-easysub-79296)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Strona typu easysub - redock - 02-11-2013 22:08

Skoro ta nisza jest taka super i w ogóle, to w dzień zarobisz pewnie z 200-300pln ze stawką 2pln. Wtedy Ci podwyższą Smile


RE: Strona typu easysub - ASTONEQ - 02-11-2013 22:15

Dobry typ czeka z niszą ileś tam dni hahaha Big Grin


RE: Strona typu easysub - Danysuw - 02-11-2013 22:18

ASTONEQ skoro mozna to sie czeka. Po co marnowac, skoro mozna wiecej wycisnac?Smile

Nie chodzi mi o easysub. Znacie cos innego z programem "plik" z stawka powyzej 4zl?


RE: Strona typu easysub - ASTONEQ - 02-11-2013 22:20

Okaże się jak zaczniesz reklamować czy ta nisza jest taka świetna


RE: Strona typu easysub - Danysuw - 02-11-2013 22:23

ASTONEQ... nisze nie ograniczaja sie tylko do gier i hackow Smile Trzeba cos wlasnego wymyslic, a nastepnie w to zainwestowac Smile Sadze, ze 4midable zgodzi sie tu ze mna.


RE: Strona typu easysub - ASTONEQ - 02-11-2013 22:25

Wystarczy wykupić reklamę na adtaily itp. bo wiem że pare osób tak zarabia i na czysto wychodzą nawet 60%


RE: Strona typu easysub - szamus200 - 02-11-2013 22:25

Na plikach mało zarobisz, Komu się chce wpisywać numer telefonu żeby pobrać plik skoro jest tysiące stron które tego nie wymagają ;p


RE: Strona typu easysub - dom3lek - 02-11-2013 22:28

Spróbuj u freebiz. Wink


RE: Strona typu easysub - ASTONEQ - 02-11-2013 22:28

Było już wiele stron które oferował niby premiery filmowe a żeby "zobaczyć" trzeba było wziąć udział w subskrypcji Smile A jak Ci tak bardzo zależy i masz niby tak dobrą niszę to powinienes wejść w kimś we współpracę np. z 4midable Smile on ma chyba stawkę 5 zł, jeśli twierdzisz, że tak duże pieniądze jesteś w stanie zarobić to on np za odstąpienie 1.50 czyli 3.50 dla Ciebie by się może zgodził (ja bym się zgodzł skoro ty uważasz że to tak duża kasa) a, że teraz można samemu wybierać kwotę do wypłaty


RE: Strona typu easysub - Danysuw - 02-11-2013 22:29

szamus, skoro tak, to po co w ogole rejstrowac sie z podanego linku, skoro sa tysiace stron, gdzie mozesz dostac to za darmo??.. blagam, logiki troche.

Zamiast konkretnej odpowiedzi, to spam tu powstaje ;/

ASTONEQ, myslalem nad tym tez, ale musialbym miec wglad do konta (zarobkow), a niestety raczej nikt na to nie pojdzie.

dom3lek, freebiz jest wylaczony z tego co wiem