Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam mentora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Szukam mentora (/Temat-Szukam-mentora-79276)

Strony: 1 2


Szukam mentora - m4t0sh - 02-11-2013 16:31

Szukam osoby która pomoże mi w zarabianiu na easysub (podpowie z niszą/tym gdzie mogę reklamować)
w zamian oferuję 55% zysków jeśli dzienny dochód przekroczy 100zł jestem skłonny oddać nawet 65%
wiem że to dziwnie brzmi bo kto by oddał większość kasy... ale potrzebuje zebrać 200zł do piątku i jakoś mi nie idzie
żeby wszystko było uczciwie mogę codziennie wysyłać screen ze statystkami lub pokazać statystyki udostępniając pulpit na skype
po każdej wypłacie pieniądze będę przesyłał na konto osoby która zdecyduje się mi pomóc

dziennie na easysub mam czas od 16 do 23, czasem jestem trochę wcześniej

jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na pw i żeby nie były to osoby które zarobiły do tej pory 50-80zł...


RE: Szukam mentora - szykiryki - 02-11-2013 17:06

Wczoraj zarobiłam 77 zł, będąc cały dzień poza domem. Dziennie wyciągam 150-200 zł.
Niestety nie mogę Ci pomóc, zarabiam zbyt mało według kryteriów Twojego rozumowania Sad.

Masz racje. Osoby, które mają STABILNY, codzienny zarobek na poziomie 50 zł niczego nie są w stanie Cię nauczyć...

Powodzenia w poszukiwaniach.


RE: Szukam mentora - m4t0sh - 02-11-2013 17:18

(02-11-2013 17:06)szykiryki napisał(a):  Wczoraj zarobiłam 77 zł, będąc cały dzień poza domem. Dziennie wyciągam 150-200 zł.
Niestety nie mogę Ci pomóc, zarabiam zbyt mało według kryteriów Twojego rozumowania Sad.

Masz racje. Osoby, które mają STABILNY, codzienny zarobek na poziomie 50 zł niczego nie są w stanie Cię nauczyć...

Powodzenia w poszukiwaniach.
pisząc 50-80 miałem na myśli całą kasę którą udało im się zgromadzić tak jak mi 24zł
jeśli zarabiasz 150-200zł to myślę że jest to bardzo dobry wynik
jeśli chciałabyś podjąć współpracę proszę o PW


RE: Szukam mentora - guma53 - 02-11-2013 17:19

musisz poczekać aż program partnerski zacznie działać


RE: Szukam mentora - ASTONEQ - 02-11-2013 17:20

Nie mam PP nie ma współpracy Smile a po co ktoś ma Ci dawać swój pomysł ? jeśli nawet oddasz mu 55% swoich zysków to i tak on "straci" 45% albo i więcej bo sam mógłby na tych osobach zarobić (biorąc pod uwagę, że macie takie same stawki a na 99% nie macie)


RE: Szukam mentora - Androidowiec - 02-11-2013 17:24

W easysub nie znajdziecie mentora. Jak ktoś ma nisze w której zarabia 100zł dziennie to wam jej nie odstąpi... zapamiętajcie to zanim po raz setny się o to będziecie pytać


RE: Szukam mentora - szykiryki - 02-11-2013 17:28

Bez programu partnerskiego nie ma sensu w ogóle szukać mentora.

To co mogę Ci poradzić, to przejrzeć dokładnie podstawowy temat o easy- pojawiło się tam kilkadziesiąt stron (typu samosia, kafeteria itp), na których wciąż można spamować. Milionów nie zbijesz, ale jak się przyłożysz, stworzysz dobry tekst powinieneś wyciągać 30 zł dziennie...

Możesz też zajrzeć na tematy o PPA. Pojawia się tam bardzo wiele nisz, które możesz wykorzystać w programie pliki z Easysub. Choć to już większa robota, bo dobrze jest stworzyć bloga albo chociaż przekonujący landing page i potem go wypromować.

SKoro do tej pory nie znalazłeś odpowiedniej strony, spróbuj w ten sposób.


RE: Szukam mentora - damianus627 - 02-11-2013 17:31

Ja polecam znalezienie własnej niszy.
Na początek możesz spamować, na stronach typu se.pl, gry.pl, eska.pl, eska.tv itp. Ale tam jest już coraz gorzej coś zarobić.


RE: Szukam mentora - wojtek1436 - 02-11-2013 17:40

(02-11-2013 17:28)szykiryki napisał(a):  Bez programu partnerskiego nie ma sensu w ogóle szukać mentora.

To co mogę Ci poradzić, to przejrzeć dokładnie podstawowy temat o easy- pojawiło się tam kilkadziesiąt stron (typu samosia, kafeteria itp), na których wciąż można spamować. Milionów nie zbijesz, ale jak się przyłożysz, stworzysz dobry tekst powinieneś wyciągać 30 zł dziennie...

Możesz też zajrzeć na tematy o PPA. Pojawia się tam bardzo wiele nisz, które możesz wykorzystać w programie pliki z Easysub. Choć to już większa robota, bo dobrze jest stworzyć bloga albo chociaż przekonujący landing page i potem go wypromować.

SKoro do tej pory nie znalazłeś odpowiedniej strony, spróbuj w ten sposób.
na samosi sie nie da spamowac !


RE: Szukam mentora - szykiryki - 02-11-2013 17:49

A czy ja pisałam o spamowaniu w czystej formie?! Na spamie daleko się nie zajedzie w easy.
Wystarczy prosty landing, z przekierowaniem do docelowej oferty i wszystko się da. Wystarczy się trochę wysilić...