Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najgorsze inwestycje ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Najgorsze inwestycje ;) (/Temat-Najgorsze-inwestycje-79265)



Najgorsze inwestycje ;) - cheats - 02-11-2013 13:17

Wypisujcie jakie mieliście inwestycje a później tego żałowaliście... Big Grin

Zacznę jako pierwszy:

Najgorszą inwestycją jaką zrobiłem to był zakup "realnych" fanów na facebooku. Pół roku temu jeszcze nie wiedziałem że kilka tysięcy fanów była fikcyjnymi kontami z wymiany.

Prawie 100zł w dupe wsadziłem Tongue


RE: Najgorsze inwestycje ;) - damianus627 - 02-11-2013 13:23

Moją najgorszą inwestycją było zakupienie poradnika, gdy byłem jeszcze nowy na forum. Straciłem na tym chyba 10zł, więc nie tak źle.


RE: Najgorsze inwestycje ;) - bodek7654 - 02-11-2013 14:04

ja ogolnie tracilem na inwestycje hyip łącznie stracilęm ponad 250$


RE: Najgorsze inwestycje ;) - poczmail - 02-11-2013 14:21

Zwykle takimi niechlubnymi inwestycjami nie warto się chwalić, ale cóż, powstał temat, więc dorzucę coś od siebie. Jerk

Kupiłem dwa razy ten sam poradnik, pierwszy raz od prawowitego autora, drugi raz od oszusta. facepalm

Niedużo utopiłem, bo 40 zł - ale najwidoczniej taka była cena zrozumienia wartości recenzji i stanowiska tutora. Tongue


RE: Najgorsze inwestycje ;) - Bandaid - 02-11-2013 18:21

Ciekawy temat Smile Moja najgorsza inwestycja to chyba wydanie około 500 złotych na filmiki na YT które później nasz kochany wujek Jutub usunął Wink Oraz "zakup" FanPage od jednej oszustki tu na forum Smile


RE: Najgorsze inwestycje ;) - patulsky1337 - 02-11-2013 18:47

Moją najgorszą inwestycją było 5$ w buxie, ale dopiero zacząłem wtedy zarabiać. Było to kilka lat temu i od tamtego czasu nie miałem żadnych inwestycji na minus Wink Bux 2 dni po zainwestowaniu okazał się scamem ( byłem na tyle młody i głupi, że wierzyłem w loga typu 10-years warranty Big Grin ).


RE: Najgorsze inwestycje ;) - heliss - 03-11-2013 18:51

50 zł zainwestowane u Rhaegara Tongue