Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WordPress po angielsku. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: WordPress po angielsku. (/Temat-WordPress-po-angielsku-79263)

Strony: 1 2 3


WordPress po angielsku. - davidek00 - 02-11-2013 12:52

Witam próbowałem ostatnio zrobić stronkę na hostinger.pl zainstalowałem wordpressa niestaty po angielsku może ktoś powiedzieć jak to zmienić?
W google dużo nie ma na ten temat a jak jest to dziwnie opisane.
Z góry dzięki za pomoc!


RE: WordPress po angielsku. - damianus627 - 02-11-2013 13:37

Musisz sobie wgrać Polonizację.


RE: WordPress po angielsku. - surfer0700 - 02-11-2013 13:41

Cytat:Aby dodać polskie tłumaczenie do istniejącej instalacji WordPressa:

Pobierz paczkę z polskim tłumaczeniem.
Skopiuj wszystkie pliki z katalogu wordpress/wp-content/languages zawartego w paczce do katalogu wp-content/languages swojej instalacji WordPressa.
Edytuj plik wp-config.php znajdujący się w głównym katalogu z plikami WordPressa i odnajdź w nim linijkę:
define('WPLANG', '');
a następnie zamień ją na:
define('WPLANG', 'pl_PL');
Jeżeli taka linijka nie istnieje w Twoim pliku wp-config.php, po prostu ją dopisz (np. po linijce $table_prefix = 'wp_'Wink.

źródło: pl.wordpress.org


RE: WordPress po angielsku. - davidek00 - 02-11-2013 13:48

Ale jak wgrać polonizację ? Wtyczkę wgrać?


RE: WordPress po angielsku. - damianus627 - 02-11-2013 13:49

Wszystko wyjaśnił surfer w swoim poście. Musisz pliki znajdujące się w folderze languages ze ściągniętej paczki, zamienić z tymi znajdującymi się na serwerze, a następnie edytować plik wp-config.php


RE: WordPress po angielsku. - surfer0700 - 02-11-2013 13:49

No przecież post wyżej opisałem Ci wszystko krok po kroku.


RE: WordPress po angielsku. - davidek00 - 02-11-2013 15:46

Aha nie widziałem tamtego postu ale gdzie te pliki mam skopiować dokładnie? na swój server www ale dokładnie ?


RE: WordPress po angielsku. - linoskoczek - 02-11-2013 15:51

(02-11-2013 15:46)davidek00 napisał(a):  Aha nie widziałem tamtego postu ale gdzie te pliki mam skopiować dokładnie? na swój server www ale dokładnie ?

Cytat:Skopiuj wszystkie pliki z katalogu wordpress/wp-content/languages zawartego w paczce do katalogu wp-content/languages swojej instalacji WordPressa.



RE: WordPress po angielsku. - surfer0700 - 02-11-2013 15:52

No przecież jest napisane...:
Cytat:Skopiuj wszystkie pliki z katalogu wordpress/wp-content/languages zawartego w paczce do katalogu wp-content/languages swojej instalacji WordPressa.

edit:
Linoskoczek mnie uprzedził.


RE: WordPress po angielsku. - davidek00 - 02-11-2013 15:59

Wiem tylko gdzie mam to wrzucić skopiuje i gdzie to wrzućić?
możesz na gg napisać? 4903372