Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook i youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Facebook i youtube (/Temat-Facebook-i-youtube-79253)



Facebook i youtube - marcinex1232 - 02-11-2013 10:36

Witam poszukuję stronek do jak najszybszego nabijania lajków fb i wyświetlen oraz subskrypcji na youtube.

Jak na razie korzystam z shareyoutubevideos - to do wyświetlen na you tube

Addmefast.com - do nabijania lajków fb i like na youtube.

1. Czy istnieje lepszy program (stronka) od shareyoutubevideos do nabijania wyświetleń.
2. Czy istnieje lepsza stronka do nabijania polskich lajków niz addmefast.com
3. No i jak najszybciej zdobyć subskrypcje na youtubie?
Interesują mnie konkretne stronki, proszę podawać z przykładami.
Tylko jak najszybsze nabijanie mnie interesuje (no i oczywiście bezpłatne).


RE: Facebook i youtube - poczmail - 02-11-2013 11:10

Do nabijania wyświetleń spróbuj użyć enhanceviews. Smile

Z polskich stron do wymiany najszybciej zdobędziesz lajki na likeplus - nie porównywałem go z addmefast, ale jeśli chodzi o typowo polskie strony, to ta jest najlepsza. Możesz spróbować też fancop albo likemore.

Co do subskrypcji kanału, to tu chyba najlepiej nada się właśnie addmefast. Wink


RE: Facebook i youtube - marcinex1232 - 02-11-2013 14:24

zobaczę enhanceviews na likemore mam konto ale tam mało punktów dziennie się nabija, dzięki


RE: Facebook i youtube - poczmail - 02-11-2013 14:42

Jest jeszcze u2bviews, czy vagex - ale te stronki raczej są w cieniu w porównaniu z addmefast, czy enhance. Wink