Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) (/Temat-PaidVerts-Goldenchase-Marketglory-dowody-wyplat-Poradniki-Jak-grac-tylko-na-PRIV-79242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - prymul1 - 22-06-2014 19:25

Mam kilka pytań.

Pierwsze odnośnie Goaltycoon, co dają nam "Youths", są to jacyś młodzi gracze? Można ich normalnie wystawiać do meczu i czy opłaca się ich kupować.

Następne odnośnie Marketglory, czy jak kupie książkę i wzrośnie mi "knowledge" to czy to spada tak samo jak doświadczenie? I czy opłaca się kupować książki.

Z góry dziękuje Big Grin


RE: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - MarketGlory - 22-06-2014 23:46

(22-06-2014 19:25)prymul1 napisał(a):  Mam kilka pytań.

Pierwsze odnośnie Goaltycoon, co dają nam "Youths", są to jacyś młodzi gracze? Można ich normalnie wystawiać do meczu i czy opłaca się ich kupować.

Następne odnośnie Marketglory, czy jak kupie książkę i wzrośnie mi "knowledge" to czy to spada tak samo jak doświadczenie? I czy opłaca się kupować książki.

Z góry dziękuje Big Grin

W Goaltycoon youths to dokładnie młodzi gracze zazwyczaj maja 15 lat ale ja mam takiego co ma 13, a co do tego czy się opłaca czy nie to już od ciebie zależy i od przyjętej przez ciebie strategi .Jak masz kasę i zamiar grać i się rozwijać to jak najbardziej ja tam stosuje inna strategie inwestuje w infrastruktura i dzięki niej mam kasę na wszystko , mam kilku młodych ale nie wiem czy sie opłacało ich kupować, czas pokażeTongue
A wystawić ich możesz dopiero jak będą mieli 16 latSad z zakładki youths
[Obrazek: m_odzi.jpg]
wciskajac przycisk promote to 1'st team czyli promuj do pierwszej drużyny.
Oprócz zakupu młodych będziesz musiał jeszcze kupić trenera na daną pozycjie a to kolejne min 15 golda , więc sam zdecyduj Big Grin
W marketglory książki się nie opłacają chyba że masz kasę.
Książki są konsumowane od razu i potem już ich nie mam chyba że masz ich dużo jedna ksiażka na dzień , i spada chyba 2% nie pamiętam więc sam widzisz dużo kasy potrzeba na to by mieć ta wiedze na stały poziomie który idzie w właściwym kierunku czyli północ. Np: jak kupisz 10 a potem nie będziesz miał kasy to stracisz i kasę i wiedze po jakimś czasie, wiec sam widzisz że jest to kompletnie nie opłacalne


RE: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - prymul1 - 23-06-2014 07:04

Wielkie dzięki, dokładnie to chciałem wiedzieć Smile


RE: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - MarketGlory - 23-06-2014 21:34

(23-06-2014 07:04)prymul1 napisał(a):  Wielkie dzięki, dokładnie to chciałem wiedzieć Smile

Nie ma za co polecam się na przyszłość jak by co to pytajBig Grin


RE: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - prymul1 - 29-06-2014 21:09

Odnośnie goaltycoon:
W funduszach klubu mam 45.59 GOLD, 1 euro kosztuje 43.2900 GOLD, a mimo to nie mogę dokonać wymiany, ktoś wie w czym problem? Angry


PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - MarketGlory - 05-07-2014 06:37

(29-06-2014 21:09)prymul1 napisał(a):  Odnośnie goaltycoon:
W funduszach klubu mam 45.59 GOLD, 1 euro kosztuje 43.2900 GOLD, a mimo to nie mogę dokonać wymiany, ktoś wie w czym problem? Angry

Witam powiem ci, że nie wiem za bardzo jak ci pomócpokerface
Jeśli jest rzeczywiście tak jak mówisz to chyba jest to jakiś błąd.Bo jeśli masz w Manager fund to nie wymienisz golda na euro ale jesli masz w tym drugim Club Funds
[Obrazek: fundusz.jpg]
to powinnieneś wymienić spokojnie i co większa masz jeszcze nadwyżkę w goldzie, czyli to nie podatek bo aż taki duży nie jest.Najlepiej napisz do admina ticketa jesli nadal masz ten problem.
P.S chyba wiesz gdzie on jestTongue
A i jeszcze jedno daj screena co tak dokładnie ci wyskakuje , podczas próby dokonania wymiany, to może wtedy będę ci mógł pomóc


RE: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - prymul1 - 06-07-2014 17:18

Wszystko w porządku Big Grin Potrzebowałem więcej golda na podatek, niby piszą, że 3% kwoty, a odbili mi więcej.

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie goaltycoon,
opłaca kupować się nowych trenerów? Bo niby na początek mamy 2, ale to trochę mało i zastanawiam się nad kupnem z 2 następnych po 15 golda za każdego. Czy też uzbierać więcej golda i kupić tych droższych?


RE: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - MarketGlory - 07-07-2014 03:30

(06-07-2014 17:18)prymul1 napisał(a):  Wszystko w porządku Big Grin Potrzebowałem więcej golda na podatek, niby piszą, że 3% kwoty, a odbili mi więcej.

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie goaltycoon,
opłaca kupować się nowych trenerów? Bo niby na początek mamy 2, ale to trochę mało i zastanawiam się nad kupnem z 2 następnych po 15 golda za każdego. Czy też uzbierać więcej golda i kupić tych droższych?
Wiesz co to zalezy jakch masz zawodników .Czy młodych czy starych .I co zamiezasz im tranowac.Ja naprzykład mam 5 bramkarzy w tym 3 młodych , kupiłem im tranera za 135 golda, bo to jest inwestycja i reszta to podania i long shoty nic więcej.Wszytko zalezy od twoje strategi i od zawodników jakich masz, wiadomo ze młody będzie sie szkolił szybciej a startszy wolniej i za bardzo, nie opłaca sie go szkolić.Sam musisz ocenic lub jak chcesz do wrzuć screena z zawodnikami to ci powiem co powinnieneś kupić wdług mnie oczywiście/.
A tak przy okazji czy tylko ja mam to czy i ktoś .Chodzi i o to że moja popularność rośnie o 3% kazdego dnia nie ważne jakie ceny biletów ustalę chociaż w fans piszę że spadło o 11,3% to więc jakim cudem mam cały cas wiięcej???? Może to jakis bład


RE: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - prymul1 - 07-07-2014 11:15

U mnie często po meczu u siebie pisało, że popularność spadła o 10%, bo się pomieścić nie mogli i o 15% ze względu na ceny biletów, a jednak cały czas moja popularność oscyluje w granicach 16-20, poniżej 16 jeszcze nie miałem.


PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - MarketGlory - 08-07-2014 14:15

(07-07-2014 11:15)prymul1 napisał(a):  U mnie często po meczu u siebie pisało, że popularność spadła o 10%, bo się pomieścić nie mogli i o 15% ze względu na ceny biletów, a jednak cały czas moja popularność oscyluje w granicach 16-20, poniżej 16 jeszcze nie miałem.

Al ja zawsze tez tak miałem że spadała o dany procent , w zależności o ile podniosłem bilety, ale teraz nie ważne ile podniosę i tak mi rośnie a piszę ze spada .Dzisiaj podniosłem na maxa i zobaczę czy mi spadnie naprawdę czy rzeczywiście to jakiś błąd albo coś wprowadzili a ja nie wiem o co chodzi.Nic na forum nie ma.Jak by tak było pokazuje że powinno spaść a nie spada to by było zajebiście Jerk