Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) (/Temat-PaidVerts-Goldenchase-Marketglory-dowody-wyplat-Poradniki-Jak-grac-tylko-na-PRIV-79242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - fahamore - 20-05-2014 07:57

małe sprostowanie odnośnie wyboru kraju w trakcie rejestracji w jakim chcemy grać. Zauważyłem dziś w nocy, że nie zawsze jest możliwość wyboru kraju. Ja używam trzech komputerów z różnymi systemami i różnych przeglądarek na każdym z nich. Wnioski:

Laptop z winXP i IE nie było możliwości wyboru kraju
Laptop z Ubuntu i firefox, również nie było możliwości wyboru kraju
Komp z win7 i firefox jest możliwość wyboru kraju.

Myślę, że przycisk potrzebuje jakiejś wtyczki w przeglądarce żeby był widoczny,
ale możliwość wyboru kraju w trakcie rejestracji w Goaltycoon istnieje


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - fahamore - 23-05-2014 19:12

wczoraj goaltycoon wprowadził dodatkową opcje Coaches gdzie istnieje możliwość wysłania naszych trenerów na szkolenie do naszej federacji, są cztery możliwości podnoszenia kwalifikacji naszego trenera, można podnieść mu skilla o 1, 5, 10 lub 20 punktów, co trwa pewien czas odpowiednio 5, 25, 50 lub 100 dni i oczywiście kosztuje (im dłuższy trening tym droższy), płaci się w PLN co myślę że będzie miało wpływ na obniżenie się kurs gold/PLN, przez co Euro będzie tańsze do kupienia Smile


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - fusek - 23-05-2014 19:33

propo marketglory
czy euro w Incomes mozna jakos wydac/wyplacic?


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - fahamore - 23-05-2014 19:53

@Fusek w marketglory jest:
Euro ileś tam
Gold ileś tam
PLN ileś tam
Income ileś tam
Income mówi nam tylko ile kasy zarobiliśmy ogólnie, ale nie jest to kasa do wypłacenia. Wypłacić można tylko Euro które kupujemy za gold, a gold kupujemy za PLN, wszystko to kupujemy na financial market. Bezpośrednio Euro można zarabiać biorąc udział w walkach na arenie, albo zdobywając medale w wojnie.


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - fusek - 23-05-2014 20:29

(23-05-2014 19:53)fahamore napisał(a):  @Fusek w marketglory jest:
Euro ileś tam
Gold ileś tam
PLN ileś tam
Income ileś tam
Income mówi nam tylko ile kasy zarobiliśmy ogólnie, ale nie jest to kasa do wypłacenia. Wypłacić można tylko Euro które kupujemy za gold, a gold kupujemy za PLN, wszystko to kupujemy na financial market. Bezpośrednio Euro można zarabiać biorąc udział w walkach na arenie, albo zdobywając medale w wojnie.

to po co jest to Incomes???? Wg tego zarobilem w euro 19. a mam 2 euro w tej pierwszej rubryczceBig Grin jestem swiecie przekonany ze wiecej udalo mi sie wymienic golda na euro niz te 2 - nie bylo tak ze z poczatku zwiekszal nam sie tylko portfel incomes?


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - fahamore - 23-05-2014 20:51

incomes to taka ogólna historia naszych zarobków, wszystkich zarobków (praca, walka, zarobki z firmy, itd) to jest tylko informacja o tym ile kasy w historii gry zarobiliśmy PLN, gold czy Euro ale w przeliczeniu na Euro. Niestety niektóre osoby odbierają ten wskaźnik jako ilość posiadanych Euro w portfelu.


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Kirito Kun - 24-05-2014 06:18

gold spada z ceny jak szalony


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Karimes - 01-06-2014 09:51

Dzisiaj wybory do rządu, zachęcam do głosowania.


RE: Marketglory/Goldenchase poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 14-06-2014 16:52

Widzę za bardzo nikt już nie gra w MarketglorySad
ale cóż nic nie może trwać wiecznie dlatego aktualnie polecam 2 gry które płaca cały czas
Goldenchase ; http://goldenchase.net/?i=292325
Paidvert ; http://www.paidverts.com/ref/Pako5033
Aktualnie zarabiam
Golden chase =0,63$ dziennie
Paidvert = od 5 do 7$ dziennie


RE: Marketglory/Goldenchase poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 15-06-2014 13:58

Dzisiaj ta gra mnie mile zaskoczyła<3
Wyklikałem w nocy reklamy warte jakieś 1,855555$ a teraz ................ 11,32$ i mam nadzieję ze to nie koniecTongue


[Obrazek: wowwwwwwwwww.jpg]
Rolleyes

Zapraszam do rejestracji Jerk2