Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) (/Temat-PaidVerts-Goldenchase-Marketglory-dowody-wyplat-Poradniki-Jak-grac-tylko-na-PRIV-79242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - fahamore - 24-04-2014 17:05

ja nie mam pojęcia w jakim kraju są tak niskie zarobki za pracę, w Polsce oscylują w granicach 160PLN. A przy okazji bonus za arenę w Polsce teraz jest fajny Smile


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 24-04-2014 19:00

a trzeba poczytać i popatrzeć i można to sprawdzić pewnymi sposobami


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 27-04-2014 09:23

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - fusek - 27-04-2014 14:46

czy production price w firmie to jest cena - ilosc wyprodukowanych sztuk/praca?
a i jesli mam tam 0.15 Production Price przy Fertilizer = to po jakiej cenie polecacie sprzedawac? Czy wystarczy tylko tam po prawej edytowac cene i wpisac ilosc?


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 27-04-2014 15:08

(27-04-2014 14:46)fusek napisał(a):  czy production price w firmie to jest cena - ilosc wyprodukowanych sztuk/praca?
a i jesli mam tam 0.15 Production Price przy Fertilizer = to po jakiej cenie polecacie sprzedawac? Czy wystarczy tylko tam po prawej edytowac cene i wpisac ilosc?

SREDNIA PRODUKCJI O,15 TO DUZO JA MAM 0,6 I SPRZEDAJE PO 0,2 220 PROCENT ZYSKU ALE CIEZKO SZPRZEDAC PO 0,2 GOLDA NA GLOBALU PO 0,1 IDZIE JAK GLUPI WYSTAW PO 0,1 KILKA KG I SZUKAJ SIE NA LISCIE JAKI MASZ ZYSK JESLI BEDZIESZ MIAL NA MINUSIE TO WYSTAW PO 0,2 I ZOBACZ GDZIE JESTES NA LISCIE LISTA POZYCJIONOWANA JEST PO ZYSKU JAK BEDZIESZ MIAL NISKI PRZY 0,2 TO BEDZIESZ NA PIERWSZEJ STRONIE I NAPEWNO KTOS KUPI
TU MASZ LINK DO SPRAWDZENIA http://www.marketglory.com/account/global_market/rawmaterials/fertilizer


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - fusek - 27-04-2014 15:19

(27-04-2014 15:08)MarketGlory napisał(a):  
(27-04-2014 14:46)fusek napisał(a):  czy production price w firmie to jest cena - ilosc wyprodukowanych sztuk/praca?
a i jesli mam tam 0.15 Production Price przy Fertilizer = to po jakiej cenie polecacie sprzedawac? Czy wystarczy tylko tam po prawej edytowac cene i wpisac ilosc?

SREDNIA PRODUKCJI O,15 TO DUZO JA MAM 0,6 I SPRZEDAJE PO 0,2 220 PROCENT ZYSKU ALE CIEZKO SZPRZEDAC PO 0,2 GOLDA NA GLOBALU PO 0,1 IDZIE JAK GLUPI WYSTAW PO 0,1 KILKA KG I SZUKAJ SIE NA LISCIE JAKI MASZ ZYSK JESLI BEDZIESZ MIAL NA MINUSIE TO WYSTAW PO 0,2 I ZOBACZ GDZIE JESTES NA LISCIE LISTA POZYCJIONOWANA JEST PO ZYSKU JAK BEDZIESZ MIAL NISKI PRZY 0,2 TO BEDZIESZ NA PIERWSZEJ STRONIE I NAPEWNO KTOS KUPI
TU MASZ LINK DO SPRAWDZENIA http://www.marketglory.com/account/global_market/rawmaterials/fertilizer
chyba zjadles jedno zero w kazdej z wartosci ktore tu podales....


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 27-04-2014 15:32

(27-04-2014 15:19)fusek napisał(a):  
(27-04-2014 15:08)MarketGlory napisał(a):  
(27-04-2014 14:46)fusek napisał(a):  czy production price w firmie to jest cena - ilosc wyprodukowanych sztuk/praca?
a i jesli mam tam 0.15 Production Price przy Fertilizer = to po jakiej cenie polecacie sprzedawac? Czy wystarczy tylko tam po prawej edytowac cene i wpisac ilosc?

SREDNIA PRODUKCJI O,15 TO DUZO JA MAM 0,6 I SPRZEDAJE PO 0,2 220 PROCENT ZYSKU ALE CIEZKO SZPRZEDAC PO 0,2 GOLDA NA GLOBALU PO 0,1 IDZIE JAK GLUPI WYSTAW PO 0,1 KILKA KG I SZUKAJ SIE NA LISCIE JAKI MASZ ZYSK JESLI BEDZIESZ MIAL NA MINUSIE TO WYSTAW PO 0,2 I ZOBACZ GDZIE JESTES NA LISCIE LISTA POZYCJIONOWANA JEST PO ZYSKU JAK BEDZIESZ MIAL NISKI PRZY 0,2 TO BEDZIESZ NA PIERWSZEJ STRONIE I NAPEWNO KTOS KUPI
TU MASZ LINK DO SPRAWDZENIA http://www.marketglory.com/account/global_market/rawmaterials/fertilizer
chyba zjadles jedno zero w kazdej z wartosci ktore tu podales....


ba mala gafa ale kazdy zlapie o co chodzi 0,01/0,02


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - kolorpurpury - 27-04-2014 19:35

Ja w GT mam aktualnie 28 golda, 3. miejsce w 2. lidze i jednego szkolącego się młodzika za 2 gwiazdki. Mam zamiar zawsze kupować ich na koniec sezonu (taka oto moja zasada) no i bardzo by się przydała licencja na transfery, wtedy można pozbyć się nie potrzebnych graczy i w ich miejsce wprowadzić nowych młodych lub sprzedać wytrenowanych młodzików, jeśli nie odpowiada nam ich pozycja.

W marketglory w POLSCE teraz zarabia się bardzo dobrze. Mamy maksymalne bonusy za walkę, maksymalny za pracę i mnóstwo wina na rynku z energią 25.

W najbliższym czasie pomyślę nad zainwestowaniem pierwszych 20 lub 50 euro w grę i otworzeniu w MG firmy związanej z GT a za resztę euro rozbudowaniu stadionu w GT i kupieniu licencji na transfery. Wtedy myślę, że ruszyłoby to już ładnie do przodu bo zarobki pozwoliły by mi na zbudowanie młodego solidnego zespołu a wtedy to już skupiłbym się na rozbudowie za zarabiane pieniądze w obu grach. Jak GT utrzyma się mniej więcej na takim poziomie z 2 lata to w przyszłości myślę, że niezłą kasę z tego wyciągnę Smile


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - fahamore - 27-04-2014 20:52

@kolorpurpury ambitny i dalekosiężny plan odnośnie GT, powodzenia w realizacji założonego celu życzę. Sama gra mimo, że młoda to dobrze się zapowiada na przyszłość, ma w sobie potencjał na solidny rozwój.
Co do młodzików i ich rozwoju to myślę, że to dobra droga o czym już wspominałem w którymś z postów, bo też mam taki plan odnośnie swojego teamu.
Prawdę mówiąc nurtuje mnie pewne pytanie na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Ponieważ w zakładce z transferami można handlować graczami w wieku 16 do 38 lat, to czy gracze w wieku powyżej 30 będą tracić staty albo ulegać częściej kontuzją.
W tym sezonie mnie też dobrze idzie, na razie 1pkt straty do lidera 4 ligi i 4 pkt przewagi nad trzecią drużyną, awans do 3 ligi powinien być Big Grin .
Licencja i handel zawodnikami też powinien być dochodowy, szczególnie wytrenowanymi młodzikami, którzy już mogą grać w lidze.
Postanowiłem sobie prowadzić historię związaną z ważniejszymi sprawami w grze, z podziałem na sezony ( w końcu to całe 30 dni), na podstawie takich zapisków można zobaczyć swój rozwój, mam to na Moja historia goaltycoon.
Powodzenia managery.


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 27-04-2014 22:42

LolCoolBig Grin