Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) (/Temat-PaidVerts-Goldenchase-Marketglory-dowody-wyplat-Poradniki-Jak-grac-tylko-na-PRIV-79242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Twister1992 - 06-01-2014 17:00

tez nie mozecie sie zalogowac??


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - masito - 06-01-2014 19:45

@up
Tak też mam problem ...
A za chwile będzie ostatni posilek w tym dniu K**** .


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Matejkos11 - 07-01-2014 16:25

Zarejestrowany z refa mam nadzieje że się naucze w to grać Smile


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Twister1992 - 08-01-2014 09:50

zaczyna mnie to irytowac, nie podliczylo mi 5walk...


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 09-01-2014 17:35

Kolejna wypłata Big Grin

[Obrazek: wyplata4.jpg]

Jak widać gra nadal płaci więc warto graćTongue



RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 15-01-2014 14:06

Lol I tak to jest jak się źle zarządza krajem zero zysków same straty i niedługo nie będzie kasy na wypłaty:xd


[Obrazek: zle-zarzadzanie-krajem.jpg]

W związku ze złą sytuacją w Romania nie polecam w obecnej chwili rejestracji w tym kraju, ale w Polsce jak najbardziej oraz w grze która nadal płaciBig Grin


Odp: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - 32ketrab - 20-01-2014 10:53

Czemu serwer nie dziala?? ;(

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Mag!c - 21-01-2014 16:11

@MarketGlory

Cześć Smile

Zaciekawił mnie temat o Marketglory i postanowiłem, że zarejestruję się (oczywiście z relinka, nick to magicks). Mam teraz kilka pytań:

1. Czy jeżeli zostaną przedsiębiorcą i będę miał własną firmę to czy inni użytkownicy będą mogli mnie atakować ? Czy tylko Ci, którzy wybierają "profil Wojskowy" ? Big Grin

2. Jakie wynosi minimum do wypłaty ?

3. Ile czasu zajęło Ci zdobycie €€ ? Tongue

Pozdrawiam Smile


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 22-01-2014 09:50

(21-01-2014 16:11)Mag!c napisał(a):  @MarketGlory

Cześć Smile

Zaciekawił mnie temat o Marketglory i postanowiłem, że zarejestruję się (oczywiście z relinka, nick to magicks). Mam teraz kilka pytań:

1. Czy jeżeli zostaną przedsiębiorcą i będę miał własną firmę to czy inni użytkownicy będą mogli mnie atakować ? Czy tylko Ci, którzy wybierają "profil Wojskowy" ? Big Grin

2. Jakie wynosi minimum do wypłaty ?

3. Ile czasu zajęło Ci zdobycie €€ ? Tongue

Pozdrawiam Smile


Witam, po pierwsze nikt cie nie zaatakuje, bo niby po co???
Po drugie min do wypłaty wynosi 20 euro
Po trzecie tego nie da się określić jeden zdobywa to szybciej drugi wolniej,tak więc wszystko zależy od ciebie i twojego zaangażowania w gręBig Grin

A co do tego atakowania to masz trochę racji ale to nie jest tak ze ktoś cię z czegoś ograbi jeśli będziesz miał jakąś firmę.
Stracisz tylko punkty na arenie i co najwyżej rangę jeśli kilka osób cię zaatakuje, chodź każda ranga ma ograniczenia co do ataków na ciebie w ciągu doby, więc jesli wogule nie zaczniesz areny to nikt cię nie będzie atakował dopóki nie zdobędziesz min 5 punktów.
Według mnie Arena na dzień dzisiejszy się nie opłaca ze względu na zbyt wysokie koszty wyposażenia nie adekwatne do bonusów jakie się dostaje za daną rangęSad


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 28-01-2014 09:33

Jak by ktoś czegoś nie wiedział, proszę pytać, nie obiecuje że odpowiem w ciągu godzinny, bo każdy ma swoje sprawy,ja również, ale jak nie ja to ktoś z obecnych tutaj osób na pewno udzieli odpowiedzi.
Podpowiem jedno że jak by ktoś chciał się rejestrować a nie wiedział gdzie to polecam Indonesie co prawda bonus fight wynosi tylko 2 IDR ale za to bonus za prace pod 3 dni pod rząd 500 IDR , Polska będzie odpowiednia ale za kilka tygodni, bo teraz to nie za bardzo dla osób które dopiero zaczynają.
Pisać priv jak by ktoś chciał się zarejestrować w Indonesia a nie wie jakBig Grin

[Obrazek: indonesia.jpg]