Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) (/Temat-PaidVerts-Goldenchase-Marketglory-dowody-wyplat-Poradniki-Jak-grac-tylko-na-PRIV-79242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Karimes - 23-12-2013 15:40

Wino możesz spożywać tylko raz dziennie.


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - kolorpurpury - 23-12-2013 16:26

Aha.. to Kawę można żłopać bez końca.. tylko pewnie się nie opłaca, musze to wszystko policzyć.

Walka zabiera 10% energii
Co godzinę o pełnych godzinach jest odejmowane 5%
Podatek z każdej walki i pracy to łącznie 25 %

Nie mylę się?


Aha jeszcze jedna sprawa. Jak kupię książkę, to ona codziennie daje mi knowledge? np. kupię low quality to codziennie dochodzi 1 knowledge? Czy knowledge spada co jakiś czas, czy po prostu jest ? Czy po prostu kupuję jedną książkę na dzień, ona daje mi 1, 3 lub 5 knowledge i na następny musze kupić następną?


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 23-12-2013 16:57

(23-12-2013 14:32)maladama napisał(a):  spoko dzięki, pomalu sama ogarniam dlatego tyle bledow początkowych. Olalam mleczarnie, nie robie produkcji, szkoda tylko ze z 10 euro tam zainwestowala, ale lubie wyrzucać kase w bloto hehe. Nie szkodzi. Gazeta fajna, mój artykul zaraz będzie topowym artykulem hehe sprzedałam już od wczoraj 62, w cenie 0.7-0.8. Sama sobie to wyprodukowałam jakies 650 sztuk Smile Jeśli będę miała pisać od nowa to ie ma rpoblemu, opcja kopiuj nie boli, to chwila roboty. Trafilam z artykulem o Goldentowns hehe. Zreszta na moim rynku jest około 15-20 artykowlow, kilka z golymi babami z Azji, jakie to one sexy i wogole. No to ja im dzisi pokaze sexi polish girls Smile Będzie topowy artykul hehe Wink

a dla Polakow to Wesołych Świąt, dzięki chociaż ze tu na forum pomocne osoby.

zuza

Dzięki za zyczeniaBig Grin
A co do pomocy to nie ma za co, trzeba sobie pomagać nigdy nie wiadomo kto, gdzie i kiedy będzie potrzebował pomocy i również życzę tobie i wszystkim którzy aktualnie graja i będą grali w MG Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2014!!!
Oby ten nadchodzący był lepszy od poprzedniego:xd

(23-12-2013 16:26)kolorpurpury napisał(a):  Aha.. to Kawę można żłopać bez końca.. tylko pewnie się nie opłaca, musze to wszystko policzyć.

Walka zabiera 10% energii
Co godzinę o pełnych godzinach jest odejmowane 5%
Podatek z każdej walki i pracy to łącznie 25 %

Nie mylę się?


Aha jeszcze jedna sprawa. Jak kupię książkę, to ona codziennie daje mi knowledge? np. kupię low quality to codziennie dochodzi 1 knowledge? Czy knowledge spada co jakiś czas, czy po prostu jest ? Czy po prostu kupuję jedną książkę na dzień, ona daje mi 1, 3 lub 5 knowledge i na następny musze kupić następną?
Musisz kupić następna,jedna książka w zależności od jakości da ci określoną ilość wiedzy.Pisałem o tym w artykule że się nie opłaca na początku inwestować w książki za dużo kasy pożera, a za mało daje i wiedza nam spadaSad

A co do kawy to masz racje nie opłaca się za mało daje a za dużo kosztuje, lepiej popatrz na ceny za jedzenie, chyba nie jest takie drogie.


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 23-12-2013 18:35

dziekuje rowniez za zyczenia.

na chwile obecna moje konto wyglada tak, poexperymentuje sobie troche przez kilka dni z zakupem ksiazek, mleka, gazet, wina i innych badziewi i zobacze najbardziej optymalna wersje .

Uwagi mile widziane Smile


[Obrazek: 23_gr_17_30.jpg]

po skonczonym dniu dzis wkleje jak to sie zmienilo i jaki zarobek


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 24-12-2013 15:44

tak zamieszalam ze lipa mi wyszla hehe


wydaje ktos z was gazete??


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - kolorpurpury - 24-12-2013 20:02

Z tego co liczyłem to opłaca się tylko wino, jeśli poprzesz je gazetkami i mlekiem najlepiej high quality. Najlepiej zrobić to zaraz po pełnej godzinie, żeby 5% energii spadło dopiero jak stoczysz 5 walk (wtedy za darmo zabierze mniej ) Trzeba walczyć jak najszybciej walka po walce, wtedy uwiniemy się z 10 walkami spokojnie z jednym odjęciem 5% energii i zostanie nam jeszcze trochę energii na pracę na koniec Smile

W skrócie (gdzieś to wyżej było w sumie) :

Kupujemy dosłownie minutę po pełnej godzinie 10 gazet - 70 gr / 3 energii
Kupujemy wino za 10 zł - 21.4 energii
Kupujemy mleko High Quality za jakieś 95 gr - 5 energii

Łącznie mamy 30.4 energii

Jak uwiniemy się z 5 walkami przed pełną godziną to do 6 walki podchodzimy z ilością około 17 energii

W ten sposób wydajemy 11.65 zł a za walki możemy zarobić ok. 13.50, więc jesteśmy prawie 2 zł do przodu a na pracę zostaje nam ok 8 pkt energii Smile Ostatnio po tym sposobie na następny dzień zostały mi jeszcze resztki energii, jakby to robić regularnie te resztki mogą zostawać coraz większe Smile


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 24-12-2013 20:04

(24-12-2013 15:44)maladama napisał(a):  tak zamieszalam ze lipa mi wyszla hehe


wydaje ktos z was gazete??

Co nie możesz wydać ta jak mówiłem???
Pomógłbym ci ale nie wiem jak to zrobić, wiem prawie wszytko o tej grze ale gazet nie umiem wydaćSad


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 25-12-2013 15:02

jaka fabryke warto otworzyc za ojro??


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - kolorpurpury - 25-12-2013 21:10

(25-12-2013 15:02)maladama napisał(a):  jaka fabryke warto otworzyc za ojro??

Wydaje mi się, że wino dobrze schodzi Smile Nie wiem czy ktoś kupowałby mleko normal quality bo z tego co widzę to nigdy nie ma w sklepie.

Może mi ktoś powiedzieć ile potrzeba kaski, żeby jakoś zacząć z gazetami?
Firma jest za darmo, jak jest z licencją? Robił ktoś te artykuły?


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 25-12-2013 21:18

ja robie artykuly, sprzedalam ostatnio 60 Smile zrob fabryke, to Ci powiem jak i co jak bedziesz chcial.