Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiamy Bitcoiny - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiamy Bitcoiny (/Temat-Zarabiamy-Bitcoiny-79226)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - patryk006 - 03-11-2013 20:38

(03-11-2013 12:59)spat napisał(a):  już dosyć dawno słyszałem o bitcoinach i możliwości ich zarobku przez "udostępnianie" mocy obliczeniowej komputera.
no i ten wątek trochę mnie zainspirował, założyłem portfel online, poklikałem przez kilka minut Big Grin moje pytanie jest takie- czy opłaca się kupić BTC za jakąś realną walutę, np. EUR, PLN? Czy jak kupię kilka BTC za kilkaset dolarów, to czy po np. roku czasu jeśli tą samą ilość BTC chciałbym sprzedać- zyskałbym?


A czy za rok dolar będzie warty 3$ czy 4$ ? Czy jak kupię teraz to za rok zarobię? Nikt tego nie wie czy za rok btc będzie warte więcej czy mniej, to tylko waluta może spaść znowu do poziomu 100 pln a może osiągnąć 1000. Popatrz na wykresy, jak na razie od jakiegoś czasu rośnie na wartości, ale nikt nie powiedział że to znowu nie jest bańka, generalnie jeszcze nie przebił wartości sprzed paru mc jak miał ponad 250$/btc

Mocy obliczeniowej nie opłaca się aktualnie udostępniać na komputerze, cpu już dawno jest nieopłacalne, gpu też jakiś czas temu przestało być , obecnie tylko asic ale do tego trzeba mieć kasy i sporo szczęścia


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - DollarDream - 03-11-2013 20:45

@patryk006 - Od tego są analitycy, myślisz że jakiś debil z drugim debilem usiadł przed wykresem i powiedział że zacznie rosnąć? Twój argument jest kompletnie bez sensu bo są przewidywania czy np. dolar wzrośnie czy spadnie itp. i nie są one na chybił trafił.


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - lkserwis - 03-11-2013 20:56

uwaga! sprawdzcie procesy u siebie na kompie, możliwe że zagnieżdził wam sie wirus zwiazany z bitcoinami, co mi tak grzeje grafike i procka caly czas.. nazwa procesu: bfgminer.exe Co za ustrojstwo!!! Podwjrzewam ze jest to związane z tym tematem.. nic nie ściągalem nic nie instalowalem a to i tak wlazło!


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - sitnicki - 03-11-2013 21:00

A nie ściągałeś przypadkiem czegoś nieznanego z netu go generowania bitcoinów ?
Tak bfgminer.exe tłucze BTC.


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - lkserwis - 03-11-2013 21:05

nic nie ściągalem, kompletnie nic, tylko czytalem ten temat o i w aukcje kliknalem Wink o i w twoj podpis.. który włąśnie zmienileś na inny... hmm


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - sitnicki - 03-11-2013 21:15

W podpisie zmieniłem grafikę na papryczkę, by była bardziej gorąca, link pozostał ten sam.
Jeśli chodzi o program FreeBitCoin również jest czysty, można sprawdzić md5, czy sha na virustotal.
Oprogramowanie bfgminer.exe https://github.com/luke-jr/bfgminer służy do wydobywania BTC wykorzystując moc komputera.
Jestem przekonany, że nie ma to nic wspólnego z tym wątkiem.


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - DollarDream - 03-11-2013 21:15

Też kliknąłem w ten link chodź byłem już zarejestrowany na stronie, sprawdziłem kompa i nic nie mam Wink Coś musiałeś ściagnąć chłopie

P.S. Nie ściągajcie przypadkiem bfgminer Wink Trojan


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - lkserwis - 03-11-2013 21:18

ok, może się mylę może nie, nie ważne ale i tak sprawdźcie Wink


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - DollarDream - 03-11-2013 21:22

Ale BitCoin dzisiaj leci w góre, już $222.6 :O


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - spat - 03-11-2013 23:55

Z tego co wyczytałem odnośnie koparek do BTC- aktualnie są one praktycznie nieopłacalne, GPU odpada, obecnie najwydajniejszą opcją jest ASIC, choć i tak zwraca się po bardzo długim czasie, a być może się nie zwróci.
Osobiście podejmę się inwestycji w BTC na giełdzie, licząc, że w dłuższym okresie czasu- zyskam. BTC staje się coraz popularniejszy, a ludzie lokując fundusze w tej walucie jednocześnie przyczyniają się do jej deflacji.