Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiamy Bitcoiny - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiamy Bitcoiny (/Temat-Zarabiamy-Bitcoiny-79226)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - zaple - 03-11-2013 14:20

Cytat:Czy jak kupię kilka BTC za kilkaset dolarów, to czy po np. roku czasu jeśli tą samą ilość BTC chciałbym sprzedać- zyskałbym?
A czy za rok będzie koniec świata?


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - sitnicki - 03-11-2013 14:24

@spat

Zarabianie przez użyczenie swojej mocy obliczeniowej jest już nieopłacalne.
Moc sieci znacznie wzrosła. Teraz można zarobić grosze nawet ze specjalistycznych urządzeń
zwanych eruptorami, ASIC'ami itp. np. http://allegro.pl/listing/listing.php?string=erupter+usb
Kalkulator opłacalności : http://www.alloscomp.com/bitcoin/calculator

Czy warto kupić? Specyfika projektu samej waluty zakłada jej wzrost (deflacja)
Ja straciłem na zwykłej giełdzie inwestując PLN i wolę nie obgryzać paznokci na wahaniach kursu BTC, choć wiem, że to waluta przyszłości. Jestem cykor Wink
Ja wolę zarabiać w powyższych stronach Smile

Otrzymuje pytania odnośnie portfela. Portfel możemy założyć nawet offline.
Wchodzimy na: https://www.bitaddress.org klikamy np. na zakładkę "Paper Wallet" i drukujemy sobie piękne banknoty Smile

[Obrazek: bitcoin-on-paper-624x334.jpg]

Generowanie odbywa się po stronie klienta i nikt prócz nas nie ma dostępu do wygenerowanych portfeli.
Kod z lewej to nasz numer konta, podajemy go do wpłat.
Kod po prawej to klucz prywatny. Nie podajemy go nikomu !!! Służy do wypłat.
Portfeli możemy mieć nieskończenie wiele, znaczy ile kto chce Smile


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - spat - 03-11-2013 15:07

(03-11-2013 14:20)zaple napisał(a):  
Cytat:Czy jak kupię kilka BTC za kilkaset dolarów, to czy po np. roku czasu jeśli tą samą ilość BTC chciałbym sprzedać- zyskałbym?
A czy za rok będzie koniec świata?

Po prostu chciałem uzyskać jakąś opinię odnoście tego, czy owa waluta będzie spadać, czy wzrastać.

@sitnicki - dzięki za szybką odpowiedź + informację odnośnie zarabiania przez użyczanie mocy obliczeniowej, być może zakupię taki erupter Wink


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - DollarDream - 03-11-2013 18:14

Wtrące swoje 3 grosze Wink Jest wiele stron które oferują darmowe bitcoiny, tak zwane "faucety" dzięki którym można dziennie spokojnie zarobić 0.001 BTC, nie dużo ale można się pobawić na zakładach albo pokerze itp. Tongue Osobiście próbowałem BitVisitor ale coś nie chcą wypłacać. Najlepszym sposobem na zarabianie BitCoinów to tak jak autor napisał "kopanie" ich specjalnymi urządzeniami które można kupić na ebay itp. ale nigdy nie wiadomo czy cena bitcoinów nie spadnie Jerk wtedy ktoś kto kupi teraz urządzenie będzie w dupie. No i jest jeszcze obracanie bitcoinami, cana bitcoinów rośnie i spada co około 2$ co kilkanaście minut. Teraz gdy to pisze 1 BitCoin jest wart gdzieś 218$ a wczoraj był po około 210$ więc tez można ładnie zarobić Wink A najlepszy portfel do trzymania BitCoinów to według mnie MultiBit który można ściagnąć na komputer, waży tyle co nic Wink Też myślałem o kupnie jakiegoś urządzenia ale codziennie musiałbym chyba brać tabletki na uspokojenie bo srałbym ze strachu że spadnie wartość BitCoinów.


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - adrick1197 - 03-11-2013 18:19

ale cena spadnie to poziom trudnosci kopania tez powinien spasc i tez powinno sie to oplacac Wink


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - DollarDream - 03-11-2013 18:22

Poziom trudności będzie taki sam, wartość BitCoinów nie wypływa na moc urządzenia które generuje Ci BitCoiny jeśli o to Ci chodzi. Jeśli wartość BitCoinów by teraz spadła powiedzmy o 150$ to cena takich urządzeń też by diametralnie skoczyła w dół.


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - sitnicki - 03-11-2013 18:25

@DollarDream
Bitvisitor to najbardziej zaufana stronka, która nigdy mnie nie zawiodła.
Może nie uzyskałeś progu wypłaty 100 μBTC ?
Mi płacą zawsze nie dłużej jak 1 h po skończonych klikach.

@adrick1197
Trudność nie zmaleje, będzie rosła i rosła : http://bitcoindifficulty.com/
Dodatkowo nie idzie w parze z ceną.


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - DollarDream - 03-11-2013 18:27

Hmm, możliwe że nie dobiłem, sam nie wiem Wink Co do trudności to masz rację Wink I dlatego bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu że cena BitCoinów będzie rosła i rosła


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - adrick1197 - 03-11-2013 18:29

ok dzieki za naprowadzenie na dobrą drogę Smile
bylem w błędzie
Jak myślicie opłaca się teraz kupowac btc ? czy poczekac bo moze chwilowo cena spadnie ?


RE: [PORADNIK] Zarabiamy Bitcoiny - DollarDream - 03-11-2013 18:32

Osobiście sądze że wartość BitCoinów będzie rosła i rosła Wink