Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiamy Bitcoiny - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiamy Bitcoiny (/Temat-Zarabiamy-Bitcoiny-79226)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Zarabiamy Bitcoiny - asiorek - 18-11-2013 15:10

myslę żę na klikach w reklamy plus freebitcoinloterry czy jakos tak idzie duzo wyklepac, plus do tego ten program ; ) tydzdzien minął od kąd klikam BTC i juz mam 0.002 więc jeszcze trochę i zrealizuje cel który postawiłem sobie, za sprzedaż owego 1BTC , no chyba że kurs spadnie, ale jak narazie kwota te granice 1k zł mnie zadawala .
Troszkę wytrwałości, po częsci to i tak lepsze niż klikanie w buxach bez poleconych


RE: Zarabiamy Bitcoiny - juventus94 - 18-11-2013 17:49

Wiecie jak wypłacić BTC z http://earnfreebitcoins.com/ ??


RE: Zarabiamy Bitcoiny - JuNiOrSoDa - 18-11-2013 18:08

(18-11-2013 15:05)juventus94 napisał(a):  Czytałem, skorzystałem, bardzo dziękuje, ale szukam sposobu, który da trochę większe zarobki niż 0.0000001 na 30min ;D
Hahaha teraz to dowaliłeś Lol Chyba nie zauważyłeś tam CoinURL? W którym moim zdaniem tkwi największy potencjał. Za jedno wejście masz około 0.00000500. A jeżeli potrafisz zachęcać ludzi to sporo zarobisz. Ja mam około 1000 wejść dziennie bez większego wkładu tylko trzeba wiedzieć gdzie Smile

(18-11-2013 15:10)asiorek napisał(a):  myslę żę na klikach w reklamy plus freebitcoinloterry czy jakos tak idzie duzo wyklepac, plus do tego ten program ; ) tydzdzien minął od kąd klikam BTC i juz mam 0.002 więc jeszcze trochę i zrealizuje cel który postawiłem sobie, za sprzedaż owego 1BTC , no chyba że kurs spadnie, ale jak narazie kwota te granice 1k zł mnie zadawala .
Troszkę wytrwałości, po częsci to i tak lepsze niż klikanie w buxach bez poleconych
Otóż to Wink Liczy się cel i wytrwałość Smile


RE: Zarabiamy Bitcoiny - TastemanPL - 19-11-2013 07:13

Ludzie znacie może jakiś serwis który odbiera płatność bitcoinami a my możemy kupować jakieś gry jak np. Steam czy Origin?


RE: Zarabiamy Bitcoiny - sitnicki - 19-11-2013 08:06

Już miałem wątpliwości czy [Obrazek: dEqmTvn.png] wypłaci mi moje ciężko zarobione Bitcoiny.

Z informacji na stronie pisali, że płacą w poniedziałki.
Czekałem do północy i nic Sad ale o 6 nad ranem patrze i co widzę?

[Obrazek: WJPk9HP.png]

Bitcoiny na które pracowałem całe 3 dni są na moim koncie.

Zapraszam do rejestracji. Darmowe Bitcoiny co godzine.


RE: Zarabiamy Bitcoiny - kitka2014 - 19-11-2013 08:29

Ja jestem na tej stronie nowa i wogóle tego ne pojmuję może ktoś wytłumaczyć w skrócie o co biega? i jak tu można zarabiać?


RE: Zarabiamy Bitcoiny - sitnicki - 19-11-2013 08:53

@kitka2014

Zerknij do pierwszego posta.

W dużym skrócie:

Musisz posiadać swój adres portfela na który będą przelewane Bitcoiny.
W tym celu koniecznym jest zainstalowanie klienta, który nadaje taki adres portfela.
Jak masz adres to możesz zacząć zarabiać. Zapisujesz się na wymienione stronki i wykonujesz zadania.
Bitcoiny lecą na Twoje konto. Jeśli chcesz je spieniężyć to wchodzisz na giełdę np. Bitcurex i
sprzedajesz po ustalonej przez Ciebie cenie. To tyle w skrócie Smile


RE: Zarabiamy Bitcoiny - juventus94 - 19-11-2013 09:22

(19-11-2013 08:06)sitnicki napisał(a):  Już miałem wątpliwości czy [Obrazek: dEqmTvn.png] wypłaci mi moje ciężko zarobione Bitcoiny.

Z informacji na stronie pisali, że płacą w poniedziałki.
Czekałem do północy i nic Sad ale o 6 nad ranem patrze i co widzę?

[Obrazek: WJPk9HP.png]

Bitcoiny na które pracowałem całe 3 dni są na moim koncie.

Zapraszam do rejestracji. Darmowe Bitcoiny co godzine.

Popatrz ile dzisiaj można wygrać Big Grin BTC po 770$ xD

Wie ktoś czy ten serwis http://dailybitcoins.org/index.php jest wypłacalny i w jaki sposób można wypłacić kasę ?


RE: Zarabiamy Bitcoiny - Beliarossi - 19-11-2013 12:09

to sie nie oplaca tam siedziec teraz Smile


RE: Zarabiamy Bitcoiny - JuNiOrSoDa - 19-11-2013 14:26

(19-11-2013 09:22)juventus94 napisał(a):  Wie ktoś czy ten serwis http://dailybitcoins.org/index.php jest wypłacalny i w jaki sposób można wypłacić kasę ?

Ehh.. Serwis, o którym piszesz znajduję się na mojej liście, a ja niewypłacalnych nie umieszczam. Ale jak widać nadal nie potrafisz z niej korzystać Tongue Serwis jest wypłacalny aby wypłacić musisz uzbierać minimum.