Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na doładowanaich? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Jak zarobić na doładowanaich? (/Temat-Jak-zarobic-na-doladowanaich-79210)

Strony: 1 2 3 4 5


Jak zarobić na doładowanaich? - Diesiel - 01-11-2013 17:06

Witam słyszałem wiele, że na więcej można zarobić na doładowaniach, sam miałem pewne pobrania z tego sposobu, ale mam problem odnośnie gdzie dawać linki? Słyszałem, że na stronach typu fotka i tym podobne, ale tam banują od razu i kompletnie nie wiem gdzie promować. Mógłby ktoś podpowiedzieć, gdze wstawiać te linki? Wink


RE: Jak zarobić na doładowanaich? - DFM - 01-11-2013 17:09

Czekaj właśnie ktoś dla Ciebie pisze poradnik pokerface


Ile jeszcze osób napisze że nie wie jak się reklamować ? Znaleźć dobrą niszę i kasa wpadnie.

Kwestia ruszenia głową Idea


RE: Jak zarobić na doładowanaich? - aero2 - 01-11-2013 17:12

Spróbuj na Gry.pl ręcznie wpisujesz opis i link w komentarzach pod grami.


RE: Jak zarobić na doładowanaich? - pireq - 01-11-2013 19:03

(01-11-2013 17:12)aero2 napisał(a):  Spróbuj na Gry.pl ręcznie wpisujesz opis i link w komentarzach pod grami.

i zaczął się spam na gry.pl Heart facepalm


RE: Jak zarobić na doładowanaich? - damianus627 - 01-11-2013 19:06

No też z ciekawości zobaczyłem i ładnie już spamują Jerk


RE: Jak zarobić na doładowanaich? - poczmail - 01-11-2013 19:10

(01-11-2013 17:06)Diesiel napisał(a):  Witam słyszałem wiele, że na więcej można zarobić na doładowaniach, sam miałem pewne pobrania z tego sposobu, ale mam problem odnośnie gdzie dawać linki? Słyszałem, że na stronach typu fotka i tym podobne, ale tam banują od razu i kompletnie nie wiem gdzie promować. Mógłby ktoś podpowiedzieć, gdze wstawiać te linki? Wink

Generalnie WSZĘDZIE, gdzie ludzie są w stanie nabrać na te doładowania i gdzie jest naturalne, duże skupisko odbiorców. Idealny target to 'zagęszczenia' gimbusiarskich tłumów.

Nikt konkretnych linków Ci nie poda, bo sam automatycznie zwiększy sobie konkurencję i jego zyski spadną. Natomiast wystarczyć choć odrobinę pomyśleć, by samemu znaleźć godne miejsce do reklamowania doładowań - tym bardziej, że cały 'wysiłek' sprowadza się jedynie do wykwintnego spamowania. pokerface


RE: Jak zarobić na doładowanaich? - themate0 - 01-11-2013 19:20

czasem wystarczy mała wskazówka bo skoro 'gry.pl' to dobra nisza do spamowania czymś to wyspagier.pl , gry.jeja.pl , naprzerwie.pl tez powinny się podobnie sprawdzać


RE: Jak zarobić na doładowanaich? - JaTuDensze - 01-11-2013 19:22

@up i po co to pisze? Ludzie wy nie kumaci jesteście ..


RE: Jak zarobić na doładowanaich? - Tochkan - 01-11-2013 19:25

[Obrazek: xx-um-pzjqmqktzqjqkqap.jpg]

Polaczki już zaczynają spamować ^^


RE: Jak zarobić na doładowanaich? - Zarobiony_Koles - 01-11-2013 19:28

Ja cie kręcę, wszedłem sobie na Plemiona.pl a tu już mam spam Smile
No to wbijajcie polaczki na gry przeglądarkowe spamować Smile