Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Shop dla polski. Kiedy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Shop dla polski. Kiedy? (/Temat-Rozwiazane-Shop-dla-polski-Kiedy-7918)

Strony: 1 2


RE: Shop dla polski. Kiedy? - Tech - 30-05-2010 11:27

mati852a: Gry przychodzą za darmo, bo raz, że są tanie, a dwa, że idą pocztą gdzie podatków raczej nie nakładają. Każda przesyłka jest oznaczona jako gift, ale nic to nie daje (chyba, że od cła zwalnia, ale nie jestem tego pewien na 100%, w każdym razie vat zostaje).

Cytat:Ja osobiście już bym wolał zapłacić to 80zł za jakąś nagrodę, niż tylko patrzeć jak hamburgery czyszczą sklep.

No i tak prawdopodobnie będzie. Wątpię żeby Lockerz mógł cokolwiek zdziałać z podatkami. Jak dla mnie jest to tylko wymówka, by jak na razie sklep był otwarty dla amerykańców. Zapewne za miesiąc, czy kilka odblokują nam sklep, ale podatki jak były tak będą Wink


RE: Shop dla polski. Kiedy? - Yanke$ - 30-05-2010 16:43

Działają ! Przecież za nagrody z poprzedniego restocku nikt nie zapłacił cła ani vatu Wink Lockerz idzie w dobrym kierunku i chwała im za to. Sklep za dwa dni, czy za miesiąc - mi to nie robi różnicy.


RE: Shop dla polski. Kiedy? - Tech - 30-05-2010 17:44

Nie wiem o który restock ci chodzi Yanke$, ale jeśli o lutowy to wtedy się nie płaciło, bo na wszystkich nagrodach napisali wartość 1$. Jest to nielegalne i jasno podkreślili, że nie zrobią czegoś takiego drugi raz Tongue


RE: Shop dla polski. Kiedy? - Bender - 31-05-2010 21:15

Ja myślę (lecz mogę się bardzo mylić) że shop udostępnią po restocku dla osób które coś kupiły w sklepie lub za miesiąc albo za 2 lata.Tongue


[Rozwiązane][Rozwiązane]Shop dla polski. Kiedy? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.