Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne (/Temat-CashBux-pl-pakiety-inwestycyjne-79172)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Eminey - 17-12-2013 17:19

(17-12-2013 16:51)Matii11 napisał(a):  Wypłaty z oczekujących zostały zwrócone do salda, a znikł chyba tylko pakiet nova Smile

To moze u Ciebie. Mi zniknela 1 wyplata plus pakiet nova.


Teraz strona nie dziala w ogole - nie wiadomo czy i kiedy wroci Undecided


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Matii11 - 17-12-2013 18:23

Niby przerwa techniczna zobaczymy. Nowy admin informował o tym.


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Eminey - 17-12-2013 22:51

Nowy admin zawsze wywoluje pewne zamieszanie - bo jest zwiazany ze zmianami...a te nie zawsze sa uzytkownikom na reke.


Stary admin pisal na chacie, ze zostawia cashbuxa w dobrych rekach. Okaze sie.

Mam tylko nadzieje, ze na stronie nie zaczna sie dziwne rzeczy dziac - bo staremu adminowi udalo sie stworzyc cos, co przyciagalo coraz wiecej osob Smile


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - damian128888 - 26-12-2013 11:53

Ja jestem zdania, że admin specjalnie tak gada, żeby przyblokować stronkę na święta i nowy rok, by mieć spokój, a admin będzie ten sam. Dla mnie jest to nie poważny serwis, gdyż była sytuacja na czacie, że ktoś się pytał admina, kiedy włączy nowe pakiety, a ten oznajmił: "Że ma złe samopoczucie i kiedy indziej." Ponadto nie wiem czemu, ale w innych krajach pakiety nova działały przez 15 dni dłużej, a tutaj zostały wcześniej zgaszone.

Pozdro


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Matii11 - 26-12-2013 12:21

WTF ??

Jak chcesz ponabijać posty idź do off-topicu.
Nowy admin jest, i niby pracuję nad stronką. Przynajmniej tak wynikało z newsa przed zamknięciem stronki.

Cytat:Ponadto nie wiem czemu, ale w innych krajach pakiety nova działały przez 15 dni dłużej, a tutaj zostały wcześniej zgaszone.

beka

Skąd ty masz cały świat ? cashbux to polska stronka nigdzie indziej nie ma pakietów nova ? Zostały one inwestowane w innym HYPIE, HYIP padł i admin nie miał jak wypłacić, to jest zamknął.


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Eminey - 26-12-2013 12:42

Wiadomo cos czy i kiedy serwis wroci?


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - damian128888 - 26-12-2013 22:03

Cytat:Skąd ty masz cały świat ? cashbux to polska stronka nigdzie indziej nie ma pakietów nova ? Zostały one inwestowane w innym HYPIE, HYIP padł i admin nie miał jak wypłacić, to jest zamknął.

Mhm... HYIP. Admin sam mówił na chacie, że nie inwestuje w HYIP-y tylko w zaufane seriwsy, które nie są HYIP-ami. Następne kłamstwo. Kończąc, nie polecam tego serwisu.


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - GPT - 07-01-2014 19:29

Ktos cos wie? Ktos robi jakies kroki, by kase odzyskac ? Sąd nic takiego ?


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - Eminey - 07-01-2014 20:43

(07-01-2014 19:29)GPT napisał(a):  Ktos cos wie? Ktos robi jakies kroki, by kase odzyskac ? Sąd nic takiego ?

A masz dane personalne admina?


RE: CashBux.pl- pakiety inwestycyjne - GPT - 08-01-2014 19:07

Przydały by się Big Grin
Ale może znają ci co otrzymywali płatności na konto bankowe ?