Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny (/Temat-PORADNIK-Darmowy-Internet-Mobliny-79135)



RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 02-11-2013 19:41

Pisałem już o tym wcześniej. Jak uruchamiałem pakiet o 11 to tak ~22-23 musiałem zmienić, bo net zwalniał. Raz dłużej, raz krócej, ale po przerzuceniu internetu (co trwa godzinę) dalej można z niego korzystać.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Kzn - 02-11-2013 19:49

(02-11-2013 19:40)Jacuss napisał(a):  Co ile godzin trzeba zmieniać?

Pakiet trwa tak jakby 23godziny. Ake tyle chyba nie będziesz non-stop na kompie i ta godzinkę poczekasz.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - badylek - 02-11-2013 20:48

Wszystko działa dobrze i poprawnie Smile fajna opcja jak gdzies sie jedzie i nie ma wifi ^^, dobrze ze mialem stary modem z play'a to akurat nie bylo problemu zeby kupowac czy cos Smile leci reputek


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Szaman1644 - 02-11-2013 20:52

Chyba muszę skołować nową kartę, bo pisze, że starter nieaktywny. Już próbowałem dziś kilkukrotnie i nie daje rady. Jakaś rada?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 02-11-2013 20:55

No skoro starter nieaktywny, to po prostu albo masz go długo i stracił ważność albo nawet go nie aktywowałeś.
Jeżeli to drugie to zadzwoń do kogoś na kilka sekund, a jeżeli to pierwsze, musisz kupić nowy starter.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - TastemanPL - 02-11-2013 21:29

Ja lece na starterze który uzyskałem za darmo od play. Zmieniłem na taryfę bez internetu a po godzinie czy dwóch na taryfę z internetem bo strasznie mulił. Raz już korzystałem z takiego internetu więc nie wiedziałem czy zadziała. Włączyłem zrobiłem speed testa i już wiedziałem że podziękuje Surferowi 2mb/s
EDIT
Gdyby ktoś dalej miał wątpliwości że po 50 mb internet zwalnia. To u mnie nawet przyśpieszył z 1,8 na 2,3


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Vister81 - 02-11-2013 21:59

Dzięki wielkie surfer!

Mam tylko pytanie - zmieniłem sobie taryfę na moim głównym starterze (a także telefonie). Orientuje się ktoś, czy obowiązują tam jakieś pakiety darmowych SMSów/połączeń? :]

Haj Fajf Tongue


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 02-11-2013 22:07

Niestety nie mam zielonego pojęcia jak tam wygląda sprawa z SMSami i połączeniami.
Najlepiej zamówić sobie darmowy starter (jeżeli jeszcze można) albo po prostu kupić za 5PLN i cieszyć się internetem póki go nie zablokowali Wink


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Vister81 - 02-11-2013 22:11

No nic, dla pewności załatwię sobie nowy starter, a na aktualnym przywrócę wcześniejszą ofertę.

Jeszcze raz wielkie dzięki.

ps. Na moich zadupczycach prędkość to 1/2Mb/s :]


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - TastemanPL - 02-11-2013 22:19

Niestety skończyło się. Internet muli. 0,1