Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny (/Temat-PORADNIK-Darmowy-Internet-Mobliny-79135)



RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - rayden - 15-01-2014 17:58

U mnie dzisiaj również był z tym problem. Mam nadzieję, że to tylko "lekka" awaria po ich stronie.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Symbian - 15-01-2014 18:04

u mnie też lipnie działa smutny


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - HOLANDIIA - 15-01-2014 19:06

Hej kupilem nowy starter 2 taryfy wlaczylem o odzielnym czasie i internet 4 mb a po kilka minutach komunikat

Wykorzystales srodki z pakietu MB na internet, mozesz surfowac z ograniczona predkoscia. Aby przywrocic pelna predkosc doladuj swoje konto.Szczegoly na play.pl

I internet dziala z predkoscia 5 kbs


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - DomEN08 - 15-01-2014 19:26

Opłaca się jeszcze kupić starter czy to już nie działa?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - chase - 15-01-2014 19:36

Dajcie czas, dziś jest coś nie tak, poczekamy zobaczymy.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - barto - 15-01-2014 21:34

Kupiłem nowy starter - więc posiada środki, a więc nie powinien od razu wywalać. Niestety na nowym również wywala.
Zapewne to problem play'a i okaze się na dniach co i jak. Szkoda tylko że to moje jedyne okno na świat jak to już ujał któryś z forumowiczów.
PS. Wie ktoś może ile idzie karta SIM aero ?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - kolo33 - 16-01-2014 00:13

@up
Kiedyś jakieś 3 miesiące, teraz jakiś miesiąc, może nawet krócej. Ja lecę na Aero2 od dawna więc jak coś to pisz na pw. A co do tego neta z Play to mam nadzieje że jutro będzie śmigał bo, ferie się zaczynają w piątek u mnie i fajnie by było mieć szybkiego neta na ferie, eh grunt że Aero2 śmiga i śmigać będzie.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - AnnaKa - 16-01-2014 06:54

U mnie nie chce zmienic taryfy od 2 dni. Caly czas mam napis zlecenie migracji w trakcie realizacji. U mnie rowniez to jedyny internet niestety.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Adriano42 - 16-01-2014 09:14

Dziś zmieniłem taryfę i net śmigał myślałem że jest ok a tu mi kase z konta zjadło i niemam wcale teraz neta;/ Działa ten internet bez kasy na koncie?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - lord.edo - 16-01-2014 09:48

Panowie u mnie już chyba jest ok obejrzałem polowe filmu "thor" (pobrałem około 230mb) i net nie zwalnia Wink
Adriano42 tak działa