Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny (/Temat-PORADNIK-Darmowy-Internet-Mobliny-79135)



RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 10-01-2014 09:59

Na pewno masz starter play? a nie np. play (redbull mobile) ?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - dominik_fil - 10-01-2014 11:23

Witam,
u mnie pkt.

III. Mam starter, co dalej?
Włóż go do dowolnego telefonu i wybierz taryfę internetową, wpisując kolejno:
a) *163#
b) 8 (więcej)
c) 1 (LubieTo!) ja miałem to pod NR 2
d) 1 (aktywacja) u mnie było jako PRZEJDZ

Najpóźniej 5 minut po wykonaniu tych czynności, przełóż kartę do modemu i ciesz się darmowym internetem w play.
----------

c) 1 (LubieTo!) ja miałem to pod NR 2
d) 1 (aktywacja) u mnie było jako PRZEJDZ

A to po 5 min muszę robić? Jak chce używać internetu w smartfonie to może karta zostać i też będzie działać?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Adriano42 - 10-01-2014 11:56

Tak może zostać, ale użyj internetu w ciągu 5 minutSmile Ja jak raz zapomniałem i uruchomiłem taryfę, a użyłem internetu dopiero po godzinie to był wolnyBig Grin Potem może stać kilka godzin i będzie szybki dopóki nie zwolni xD


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Vwynblesdd - 10-01-2014 11:59

Witam.

Właśnie korzystam z tego sposobu i ładnie śmiga aczkolwiek też chciałem zadać pytanie, dlaczego trzeba "Najpóźniej 5 minut po wykonaniu tych czynności, przełożyć kartę do modemu"? I czy nie zeżre tych 5 zł? W telefonie pisało że dopiero w ciągu 24h usługa zostanie aktywowana. I po jakim czasie zwalnia?


EDIT:
Na modemie co chwilę mi się rozłącza, nie wiem dlaczego. Pobieram właśnie aktualizację do gry, prędkość średnio 600KB/s.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - posiak - 10-01-2014 16:17

Dobra, wszystko ładnie śmiga, nie wiem dlaczego, ale kod zaczął dopiero działać po 2 dniach od aktywowania startera. Wink
@edit
[Obrazek: 76233305]
Jak na moją lokalizację i sprzęt, nie jest źle. ;3
@edit2
Mam jeszcze prośbę, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć kiedy ten internet się wyłączy? tzn. Po przekroczeniu danej ilości transferu? Czy po kilku godzinach? Jak to jest? Tongue
@edit3
Dobra, wszystko już wiem.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - lord.edo - 11-01-2014 02:25

Korzystam z tego cacuszka już ze dwa miesiące nurtują mnie dwie kwestę
-czy to jest legalne jakie mogą być konsekwencje z tego neta?
-ciekawe kiedy się połapią i zablokują neta (oby nigdy) Lol


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - posiak - 11-01-2014 09:26

(11-01-2014 02:25)lord.edo napisał(a):  Korzystam z tego cacuszka już ze dwa miesiące nurtują mnie dwie kwestę
-czy to jest legalne jakie mogą być konsekwencje z tego neta?
-ciekawe kiedy się połapią i zablokują neta (oby nigdy) Lol

Konsekwencje za to, że zmieniasz taryfę? Lol


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Adriano42 - 11-01-2014 09:31

Legalne jest to w 100% bo w końcu to Play wymyślił taką taryfę, a jak ją użytkownik wykorzystuje to jest już jego sprawa.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - GroszDoGrosza - 11-01-2014 13:43

To i ja się pochwalę Smile

Do nadajnika Play mam ok. 500m, modem ZTE MF 60

[Obrazek: 3223889306.png]

Wszystko świetnie śmiga i na razie stosuje ten net jako podstawowy Smile


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - posiak - 13-01-2014 19:00

Nie ma jakiegoś sposobu, żeby nie zrywało połączenia po 100mb wykorzystanych danych?
btw. Czy w roamingu krajowym internet chodzi wolniej? Bo w Play max pobieranie z nadajnika z T-Mobile to 250kb/s, a w T-Mobile pobieranie dochodzi do 500kb/s.