Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny (/Temat-PORADNIK-Darmowy-Internet-Mobliny-79135)



RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - dawcior-al - 05-01-2014 23:39

Pobrałem prawie 400MB danych, rozłączyło mi tylko 3 razy. Czy jest to legalne? Czy internet w pełnej prędkości będzie ciągle, ponieważ teraz jak połączyłem ponownie, po auto rozłączeniu ciągle miałem dużą prędkość


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - chase - 05-01-2014 23:49

Prędkość zależy od wielu czynników, umiejscowienie pogoda itp ale nie powinna spadać ponizej 1mb
Tak jest to legalne


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - HOLANDIIA - 06-01-2014 00:13

Siemka dzięki za udostępnienie tutaj tego poradnika ale robiłem wszystko co w poradniku i internet wolny moze dlatego ze mieszkam we wsi gdzie 3G nie ma Sad pojadę na miasto to sprawdze http://www.speedtest.net/my-result/i/730198020


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Nicktim - 06-01-2014 04:54

http://www.speedtest.net/my-result/3210886193


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - dawcior-al - 06-01-2014 09:17

Zasięg, mam ponieważ ja mam play online na abonament wykupione Smile, mam zewnętrzna antenę i nie aż tak daleko nadajnik. Procentowo mam 54% zasięgu.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Mksiak - 06-01-2014 09:21

Gdy wpisuję *163*7# wyskakuje mi komunikat

Cytat:W tym momencie nie mozesz skorzystac z uslugi. Sprobuj ponownie gdy Twoje konto bedzie aktywne


What?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - dawcior-al - 06-01-2014 09:23

Najpierw zadzwoń z tej karty gdzieś poczekaj kilkanaście minut i wtedy zmień.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Adriano42 - 06-01-2014 10:18

(06-01-2014 09:21)Mksiak napisał(a):  Gdy wpisuję *163*7# wyskakuje mi komunikat

Cytat:W tym momencie nie mozesz skorzystac z uslugi. Sprobuj ponownie gdy Twoje konto bedzie aktywne


What?

Tak jak kolega wyżej napisał. Starter po kupieniu jest nadal nieaktywny po to żeby ważność konta nie "uciekała". Dlatego musisz go aktywować dzwoniąc do kogoś. Ja puściłem sygnał na inny numer i po chwili się aktywowało i mogłem zmienić taryfe na "lubię to".


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Mksiak - 06-01-2014 11:37

Ale ja już mam dawno starter Big Grin Wydaje mi się, że to powód tego iż upłynął mi stan ważności konta Lol


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - HOLANDIIA - 06-01-2014 12:05

Wejdź na play24 i zajerestruj numer i zobacz czy masz numer zablokowany