Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny (/Temat-PORADNIK-Darmowy-Internet-Mobliny-79135)



RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 02-11-2013 17:35

Kupujesz starter za 5 PLN i na takim starterze powinno działać.
Sam tak mam. Zmieniłem taryfę rok ważności konta, później LubieTo.
Wyczerpał się internet, to ponownie przełączyłem na rok ważności itd.
W ten sposób wraz z bratem i kilkoma znajomymi korzystamy już przez kilka miesięcy, więc nie wiem dla czego u Ciebie to nie działa.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - TastemanPL - 02-11-2013 17:48

Modem okazał się bez simlocka włożyłem startówkę zrobiłem konfigurację i działa. Tylko że internet strasznie muli prędkość pobierania w granicach 15-20 kb/s


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 02-11-2013 17:51

To wyciągnij starter na 5-10 minut i wtedy włóż. Powinno pomóc.
Może jeszcze pakiet się nie przełączył.
Gdzie mieszkasz? Miasto ? Wieś? Przestrzeń zabudowana? Dołek?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Hiuston - 02-11-2013 18:00

Ja mam download od 0.50 do 1.40 mb a upload od 0.66 do nie wiem ile bo to rekord. Zaraz wyjme starter i włoże. A i ogólnie przez ile ten necik będzie się trzymał? Tak za 1 zmianą taryfy?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 02-11-2013 18:05

Różnie. U mnie średnio jak włączałem o 11 w południe to tak ~22 się wyłączał.
+ jest to że z tym internetem ma się zmienne IP Wink


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Hiuston - 02-11-2013 18:06

Wyjąłem karte dosłownie na 2 minuty i jakość się polepszyła xD 2.38 download 0.86 upload 0 zamułek strony wchodzą pięknie Big Grin DZIĘKI ZIOMEG! Big Grin

@edit prędkość rośnie nadal Big Grin


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - TastemanPL - 02-11-2013 18:07

Tzn. ja wczoraj zmieniłem na tą taryfę lubie to! potem wieczorem korzystałem rano i potem spowolnili mi. Dzisiaj o 16 zmieniłem na godzinę taryfę i włożyłem i od razu odpaliłem standard. Enhance, SYV U2Bviews Big Grin


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 02-11-2013 18:10

(02-11-2013 18:06)Hiuston napisał(a):  Wyjąłem karte dosłownie na 2 minuty i jakość się polepszyła xD 2.38 download 0.86 upload 0 zamułek strony wchodzą pięknie Big Grin DZIĘKI ZIOMEG! Big Grin

@edit prędkość rośnie nadal Big Grin

Nie ma za co. Korzystaj Wink i baw się dobrze Wink


(02-11-2013 18:07)TastemanPL napisał(a):  Tzn. ja wczoraj zmieniłem na tą taryfę lubie to! potem wieczorem korzystałem rano i potem spowolnili mi. Dzisiaj o 16 zmieniłem na godzinę taryfę i włożyłem i od razu odpaliłem standard. Enhance, SYV U2Bviews Big Grin

Zmieniaj taryfę na ok. 30 minut przed tym jak chcesz rozpocząć surfowanie. Wtedy dłużej będziesz cieszył się darmowym internetem Wink


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Stalmer - 02-11-2013 18:41

Mam jedno pytanie, czy jak włożę tą kartę play do telefonu obsługującego tylko 2g to czy ten internet też będzie działać ?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 02-11-2013 18:47

U mnie na wiosce nie było 3G, więc powinno działać. Mimo to do osiągnięcia lepszych prędkości polecam modem.