Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny (/Temat-PORADNIK-Darmowy-Internet-Mobliny-79135)



RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 05-01-2014 01:06

(05-01-2014 00:43)chase napisał(a):  Na serio nie da sie z tym nic zrobić? Big Grin To rozłączanie troche męczy gry pobiera sie pliki rzędu pare gb ( 1gb pobrany = ok. 10 połączeń ręcznie ;_;

A jak nie to ch*j necik jest bardzo wporzo Cool


Do pobierania plików większych niż 100 MB używaj file downloadera, który całkowicie rozwiąże ten problem.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - chase - 05-01-2014 01:29

Kurcze pobrałem jakiegoś ale średnio się orientuje jak go używać :/
Pomoże ktoś?

I rozwiązuje problem czyli rozumiem że mi sie ściąga, a necik nie rozłącza?
I jak sie sprawa ma z torrentami Smile


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 05-01-2014 02:01

Internet rozłącza, ale ten menedżer pobierania plików wznawia pobieranie zamiast zaczynać je od początku.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - kolo33 - 05-01-2014 03:22

Ja tam mam automatyczne łączenie i Internet Download Manager którego używam od dawna. Tylko mam inny problem bo mam modem Huawei E3131 i pełny zasięg 3G ale podczas pobierania mam prędkość max 250kb/s nie ważne skąd i czym pobieram, u kolegi pobiera po 350kb/s tak więc macie jakieś rozwiązanie? Na modemie pisze że hspa+ do 21,6Mbps i hsupa do 5,76Mbps więc problem nie jest po stronie modemu, na pewno nic nie mam włączonego w tle co obciąża.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - scriss - 05-01-2014 11:12

Może zasięg?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 05-01-2014 12:25

(05-01-2014 03:22)kolo33 napisał(a):  Ja tam mam automatyczne łączenie i Internet Download Manager którego używam od dawna. Tylko mam inny problem bo mam modem Huawei E3131 i pełny zasięg 3G ale podczas pobierania mam prędkość max 250kb/s nie ważne skąd i czym pobieram, u kolegi pobiera po 350kb/s tak więc macie jakieś rozwiązanie? Na modemie pisze że hspa+ do 21,6Mbps i hsupa do 5,76Mbps więc problem nie jest po stronie modemu, na pewno nic nie mam włączonego w tle co obciąża.

Kolega daleko mieszka? Bo może być rzeczywiście problem z zasięgiem.
Jak widzisz internet innym działa prawidłowo, nawet po kilka MB, więc na pewno problem leży po Twojej stronie.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - barto - 05-01-2014 14:09

Nie każdy plik da się wznowić, przykładem jest pobieranie filmu z turbobita bez konta premium.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 05-01-2014 14:11

(05-01-2014 14:09)barto napisał(a):  Nie każdy plik da się wznowić, przykładem jest pobieranie filmu z turbobita bez konta premium.

No wybacz, premium na allegro kupisz za złotówkę.
Dałem sposób na darmowy internet, a teraz mam jeszcze rozdawać wszystkim konta premium? Nie żartuj.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - kolo33 - 05-01-2014 16:30

Prawie wszystko co się pobiera da się znaleźść na darmowych torrentach lub chomikuj, a na chomikuj jak się wie co chomikować to wystarczy 20 min i trochę pospamować na chomikowych rozmowach i ma się wystarczająco transferu, sam mam 5gb i nigdy nie kupuje transferu.
Kolega mieszka daleko i w mieście a ja na wsi więc może to jest problem i coś słaby ten zasięg. [Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - matimus - 05-01-2014 16:37

Ja wam powiem tak...Czekam teraz na startery od play darmowe bo nie chce mi się kupować kolejnego startera play ,ale modłączyłem sobie Huawei 3131 i dokupiłem sobie antene + dBi i włożyłem sobie starter plusa.
Powiem wam że poprawa jest i jak miałem 1 kreskę zasięgu od plusa to teraz mam 3.
I internet EDGE działa mi nawet dobrze Smile
Nie mogę niestety się z plusa podłączyć do HSDPA bo w mojej okolicy nie ma z plusa ,ale myślę że 1 MB-2 MB będzie spokojnie Smile