Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny (/Temat-PORADNIK-Darmowy-Internet-Mobliny-79135)



RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 06-12-2013 21:14

(06-12-2013 21:10)Malkolm napisał(a):  Nie wiem, myślę że nie jestem aż tak głupi, aby nie wykonać poprawnie tak prostej instrukcji, ale mi nie działa. Po przejściu na taryfę Lubię to i próbie połączenia się z internetem, od razu z nowego startera zjadło mi całe 5zł. Nie wiem czy problemem może być to, że mój telefon korzysta z sieci plus (roaming)?

Może za szybko przełożyłeś starter, zanim jeszcze zmiana taryfy została zaakceptowana przez operatora?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Malkolm - 06-12-2013 21:26

użyłem telefonu z androidem jako punkt dostępu, a internet w telefonie uruchomiłem dopiero po jakimś czasie. Zdziwiło mnie że po uruchomieniu od razu, w tym samym momencie poszło całe 5zł. wątpie że google.pl tyle danych pobiera. Dlatego zastanawia mnie ten roaming, chociaż nie powinno być problemu, bo play korzysta z sieci plusa. No nic jutro spróbuję jeszcze raz. Teraz po przejściu z "rok ważności.." na taryfę Lubię to, odczekam nieco dłużej.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - aero2 - 06-12-2013 21:32

Ja to jak zmieniam na Lubię to! po tej czynności restartuje telefon i zaraz prawie mi śmiga necik.Smile


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - znikajacypunkt - 07-12-2013 20:12

Mam w telefonie 2 karty sim play i jedna służy mi do darmowego neta. Problem jest taki, że mam słabą prędkość. W speedtest 0,2mb/s wychodzi mi. Czy ktoś mógłby sprawdzić w telefonie i powiedzieć mi jaką ma prędkość u siebie?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Stalmer - 07-12-2013 20:16

U mnie w domu mam 0.02 mb/s Jerk2
A w szkole średnio 2-4 mb/s


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - znikajacypunkt - 07-12-2013 20:19

No właśnie testowałem w mieście i na wsi. Prędkość taka sama.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - aero2 - 07-12-2013 20:39

@up, Masz ustawiony wybór sieci tylko 2G GSM lub telefon nie ma wyższych technologii 3G/4G.


Odp: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - asiorek - 09-12-2013 15:54

Mi jakos po 30 minutach przyszedl sms 'wykorzystales srodki z pakietu MB na internet, mozesz surfowac z ograniczona predkoscia. [...]' wiec chyba wykryli ta 'luke' bo wczesniej nie dostawalem takich sms

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 09-12-2013 17:30

@up

mi nadal wszystko działa Jerk


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - TastemanPL - 09-12-2013 17:47

Mi także Smile