Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny (/Temat-PORADNIK-Darmowy-Internet-Mobliny-79135)



RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - szczygielek - 01-12-2013 13:54

Ojć, dlaczego nad kreskami zasiegu mam R, oznacza to roaming? coś zrobiłem nie tak?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 01-12-2013 13:57

(01-12-2013 13:54)szczygielek napisał(a):  Ojć, dlaczego nad kreskami zasiegu mam R, oznacza to roaming? coś zrobiłem nie tak?

Jeszcze taryfa Ci się nie zmieniła.
Odczekaj 15 - 20 minut.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - szczygielek - 01-12-2013 15:11

Coś jest nie tak ;/, bo nadal jest R, a roaming musze mieć włączony, a po próbie zadzwonienia do kogoś przyszło mi coś w tym stylu: Pamietaj, ze opłaty w roamingu mogą byc naliczone z opóźnieniem. Czy Play mnie lokalizuje za graniczą? o.O czy o co kaman?

-------------edit
LOOOL :O
jak sprawdziłem swoją lokazlizacje na adres-ip.pl to zlokalizowało mnie w Kuweicie ;o co jest?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 01-12-2013 15:21

(01-12-2013 15:11)szczygielek napisał(a):  Coś jest nie tak ;/, bo nadal jest R, a roaming musze mieć włączony, a po próbie zadzwonienia do kogoś przyszło mi coś w tym stylu: Pamietaj, ze opłaty w roamingu mogą byc naliczone z opóźnieniem. Czy Play mnie lokalizuje za graniczą? o.O czy o co kaman?

-------------edit
LOOOL :O
jak sprawdziłem swoją lokazlizacje na adres-ip.pl to zlokalizowało mnie w Kuweicie ;o co jest?

Jerk2

Zmieniałeś rok ważności na LubieTo czy od razu lubie to?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - szczygielek - 01-12-2013 15:27

nazazie zmieniłem na taryge lubie to, na rok wazności jeszcze nie zmieniałem, mam konto ważne do 11 grudnia ;p


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - demoxik - 01-12-2013 15:57

jak kupimy za 5 zł starter to potem nam z konta pożera kasę jak włączamy internet?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 01-12-2013 16:05

(01-12-2013 15:27)szczygielek napisał(a):  nazazie zmieniłem na taryge lubie to, na rok wazności jeszcze nie zmieniałem, mam konto ważne do 11 grudnia ;p

To powodzenia, skoro nie stosujesz się do tak prostej instrukcji.


(01-12-2013 15:57)demoxik napisał(a):  jak kupimy za 5 zł starter to potem nam z konta pożera kasę jak włączamy internet?

Jeżeli wszystko będzie robione tak jak jest napisane w temacie to nie będzie pożerało żadnych pieniążków.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - aero2 - 01-12-2013 16:09

A ja mam pytanie, najwięcej w jednej sesji połączenia na jakim zasięgu wykorzystaliście, pobraliście najwięcej MB/GB?

Bo na 3G T-Mobile mnie zwalnia po 150 MB, niestety taki szybki mi tylko działa w Play.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 01-12-2013 16:24

(01-12-2013 16:09)aero2 napisał(a):  A ja mam pytanie, najwięcej w jednej sesji połączenia na jakim zasięgu wykorzystaliście, pobraliście najwięcej MB/GB?

Bo na 3G T-Mobile mnie zwalnia po 150 MB, niestety taki szybki mi tylko działa w Play.

Ja do 100MB, ale widziałem że wcześniej ktoś pisał że chyba właśnie do 150MB.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - szczygielek - 01-12-2013 16:32

Cytat:To powodzenia, skoro nie stosujesz się do tak prostej instrukcji.
No ale jak to? według poradnika mam zmienic taryfe na lubie to, a dopiero po zwolnieniu prędkości zmienić taryfę na rok ważności? czy cos źle zrozumiałem?