Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny (/Temat-PORADNIK-Darmowy-Internet-Mobliny-79135)



RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Symbian - 01-12-2013 01:03

Sprawa jest prosta, wklepujemy kod *163# następnie wybieramy :
Play na karte rok ważności konta następnie przejdź czekamy godzinkę i wklepujemy znów kod *163# po czym wybieramy więcej i jak w obrazku 3 dajemy Play na karte 5 Lubie to! i znów Przejdź (Nie pokazane w obrazku) czekamy jakieś 10 minut, u mnie trwa to krócej i cieszymy się netem Idea


[Obrazek: zr-lcyfxjzohmoksorkpzif.jpg]

PS Właśnie Polkomtel odblokował mi dostęp do internetu MEGA ZASKOCZENIE Big Grin
[Obrazek: 3136252006.png]


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - demoxik - 01-12-2013 11:16

obojętnie jaki starter kupić? czy teraz tylko ta powyższa metoda działa czy ta z głównej strony?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Terror - 01-12-2013 11:33

Hmm.. Wszystko ładnie pięknie śmigało. Internet zwolnił. Wklepałem rok ważności konta, odczekałem godzinę. Wklepałem lubię to, internet działa ale cały czas jest zwolniony. Ciężko jakąkolwiek stronę włączyć Tongue Coś pomyliłem?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Symbian - 01-12-2013 11:39

(01-12-2013 11:33)Terror napisał(a):  Hmm.. Wszystko ładnie pięknie śmigało. Internet zwolnił. Wklepałem rok ważności konta, odczekałem godzinę. Wklepałem lubię to, internet działa ale cały czas jest zwolniony. Ciężko jakąkolwiek stronę włączyć Tongue Coś pomyliłem?
Też tak mam, włączyłem teraz rok ważności konta, także za 30 minut zobaczę czy coś się poprawiło

Play działa u mnie elegancko Smile


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 01-12-2013 11:59

(01-12-2013 11:16)demoxik napisał(a):  obojętnie jaki starter kupić? czy teraz tylko ta powyższa metoda działa czy ta z głównej strony?

... przecież to jest jedna i ta sama metoda. facepalm


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - linoskoczek - 01-12-2013 12:36

(01-12-2013 11:59)surfer0700 napisał(a):  jest jedna i ta sama metoda. facepalm

Tutaj klikasz na końcu 2, a nie 1, bo zmieniła się kolejność elementów menu Jerk


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 01-12-2013 12:37

(01-12-2013 12:36)linoskoczek napisał(a):  Tutaj klikasz na końcu 2, a nie 1, bo zmieniła się kolejność elementów menu Jerk

No ale chyba czytać każdy umie. Oferta Lubie To = Lubie To, a Rok ważności = Rok ważności.
Nie przesadzajmy. To prosta procedura, prosty poradnik, a nie PARAporadnik, dla inaczej uzdolnionych.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - szczygielek - 01-12-2013 13:40

a pytani, jak mam konto ważne do 11 grudnia, to co będzie jeśli połączenia wychodzące zostaną zablokowane? internet dalej będzie? czy przed tym czasem musze zmienić taryfe na rok ważności? ale czy po zmianie nadal będę miał internet?


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 01-12-2013 13:42

(01-12-2013 13:40)szczygielek napisał(a):  a pytani, jak mam konto ważne do 11 grudnia, to co będzie jeśli połączenia wychodzące zostaną zablokowane? internet dalej będzie? czy przed tym czasem musze zmienić taryfe na rok ważności? ale czy po zmianie nadal będę miał internet?

Tak. Będziesz miał.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - warrrkek - 01-12-2013 13:54

Awesome! Dzięki Tongue