Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny (/Temat-PORADNIK-Darmowy-Internet-Mobliny-79135)



RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - robi007 - 06-11-2013 20:53

Przecież nikogo nie wyzywałem ani nic z tych rzeczy, jesteś jakiś przewrażliwiony... użyłem tego słowa aby podkreślić moje zdenerwowanie.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - toonwie - 06-11-2013 21:29

Panowie ja chce korzystać z tego internetu na telefonie głównie Smile. Przeszedłem na lubię to ale nie przez kod tylko zadzwoniełem do Biura Obsługi Klienta babka powiedziała że muszę doładować za 5zł zrobiłem to ale internet dalej nie działa potem przełożyłem kartę i działa Smile ale wyczytałem że za doładowanie 5zł jest 50MB pakietu i nie wiem teraz czy mam ten Wasz internet za darmo czy z tego pakietu ;/


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - barto - 06-11-2013 22:02

Ktoś wspominał że ma mała prędkość internetu. To jest zależne od wielu czynników począwszy od lokalizacji, a skończywszy na tym ze mozesz mieć zbrojenia w ścianach które powodują zakłócenia. Możesz spróbować użyć innego urządzenia, przenieść się do innego pokoju i sprawdzić, bądź jeśli mieszkasz poza miastem zainwestować w antene (nie gwarantuje ze pomoże).

@toonwie po prostu sprawdź jaki masz aktywowany pakiet, zużyj ten pakiet co masz (ten 50 mb) i wykonaj instrukcje surfera Smile

Post napisany dzięki darmowemu internetowi mobilnemu Big Grin


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 06-11-2013 22:20

(06-11-2013 21:29)toonwie napisał(a):  Panowie ja chce korzystać z tego internetu na telefonie głównie Smile. Przeszedłem na lubię to ale nie przez kod tylko zadzwoniełem do Biura Obsługi Klienta babka powiedziała że muszę doładować za 5zł zrobiłem to ale internet dalej nie działa potem przełożyłem kartę i działa Smile ale wyczytałem że za doładowanie 5zł jest 50MB pakietu i nie wiem teraz czy mam ten Wasz internet za darmo czy z tego pakietu ;/

Szkoda że nie czytasz tego co jest napisane w poradniku. Miłego kupowania pakietów internetowych.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - matek697 - 06-11-2013 23:06

Cholera, na starych starterach z poblokowanymi środkami nie działa *163# (wywala mi "W tym momencie nie mozesz skorzystac z uslugi. Sprobuj ponownie pozniej gdy twoje konto bedzie aktywne").

Czyli muszę doładować za 5 zł minimum ? (żeby konto było aktywne).

A na tych darmowych starterach od playa to zadziała? ;d


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - damianus627 - 06-11-2013 23:08

Na darmowych zadziała.
Jak chcesz odblokować ten starter, to zmień taryfę przez stronę 24.play.pl, chyba że masz zablokowane przychodzące, to nie dasz radę.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - asiorek - 07-11-2013 15:09

(06-11-2013 23:06)matek697 napisał(a):  Cholera, na starych starterach z poblokowanymi środkami nie działa *163# (wywala mi "W tym momencie nie mozesz skorzystac z uslugi. Sprobuj ponownie pozniej gdy twoje konto bedzie aktywne").

Czyli muszę doładować za 5 zł minimum ? (żeby konto było aktywne).

A na tych darmowych starterach od playa to zadziała? ;d

Działa działa, ja korzystam ;P jeden starter masz na 10 dni ważny 3 startery masz miesiąc free neta : D


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - aero2 - 07-11-2013 19:10

Doładowałem konto, bo miałem zablokowane w tym darmowym z Play, ale nic nie mogę zrobić, bo pisze:
Play napisał(a):W tym momencie nie możesz korzystać z usługi.
Spróbuj ponownie gdy Twoje konto będzie aktywne.



RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - TastemanPL - 07-11-2013 21:39

Ja także korzystam z tego darmowego z PLAY


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - aero2 - 07-11-2013 23:17

2,5 Mb/s mi idzie na zasięgu T-Mobile przy 12% nie jest źle, szkoda że nie mają roamingu też z Aero2 to by szło jak burza.Huh