Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny (/Temat-PORADNIK-Darmowy-Internet-Mobliny-79135)



RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - AronRain - 05-11-2013 16:04

Właśnie jestem w trakcie zmiany taryfy na "ROK WAŻNOŚCI KONTA", gdyż internet zwolnił - gdy taryfa zostanie zmieniona, spróbuję ponownie przejść na taryfę "LUBIĘ TO". Myślę, że to chwilowy błąd.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - damianus627 - 05-11-2013 16:06

U mnie rano wszystko działało, więc tak jak mówi @AronRain, może być to chwilowe.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - TastemanPL - 05-11-2013 16:20

Rano też przed południem nie mogłem nigdzie indziej przejść.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - NzerOZeroB - 05-11-2013 16:20

Thx, dopiero teraz zobaczyłem ten poradnik Xpokerface
Mam w Play i już sporo straciłem wykopując pakiety, a ostatnio przez moją nie uwagę zjadło mi 7zł bo pakiet się skończył..


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - AronRain - 05-11-2013 16:25

Moje przypuszczenia się sprawdziły - taryfa bez problemu została zmieniona na "ROK WAŻNOŚCI KONTA", taryfa "LUBIĘ TO" również aktywowała mi się bez problemu.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - TastemanPL - 05-11-2013 16:50

U mnie taki komunikat "Usługa jest w trakcie zmiany. Kolejne zlecenie nie może być przyjęte do realizacji"


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - AronRain - 05-11-2013 16:52

U mnie cały proces zajął ok. dwie godziny. Zaczekaj jeszcze chwilę - gdy taryfa zostanie zmieniona, otrzymasz dwa SMSy.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - surfer0700 - 05-11-2013 17:12

(05-11-2013 16:50)TastemanPL napisał(a):  U mnie taki komunikat "Usługa jest w trakcie zmiany. Kolejne zlecenie nie może być przyjęte do realizacji"

Czyli godzina jeszcze nie minęła.


(05-11-2013 16:52)AronRain napisał(a):  U mnie cały proces zajął ok. dwie godziny. Zaczekaj jeszcze chwilę - gdy taryfa zostanie zmieniona, otrzymasz dwa SMSy.

U mnie nigdy więcej niż 1 godzina 15 minut.


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - patryczek1425 - 05-11-2013 17:13

(05-11-2013 16:50)TastemanPL napisał(a):  U mnie taki komunikat "Usługa jest w trakcie zmiany. Kolejne zlecenie nie może być przyjęte do realizacji"
U mnie to samo jak wróciłem o 14.20 zrobiłem na rok ważności to o 15.30 mi się zmieniło i od tej 15.30 czekam aż zmieni się na lubię to
Ale od dziś będę zmieniał taryfę wieczorem jak będzie wyłączał internet na rok ważności konta a rano już zrobię na lubię to


RE: [PORADNIK] Darmowy Internet Mobliny - TastemanPL - 05-11-2013 19:20

Godzina na pewno mineła bo już o godzinie ok. 13 mi się tak pokazywało