Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherka - początek - płacę FG kto mi objaśni! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Bukmacherka - początek - płacę FG kto mi objaśni! (/Temat-Bukmacherka-poczatek-place-FG-kto-mi-objasni-79133)

Strony: 1 2 3


Bukmacherka - początek - płacę FG kto mi objaśni! - Slight - 31-10-2013 20:40

Witam.

Chciałbym zacząć przygodę z bukmacherstwem. Postanowiłem, że spróbuję coś zdziałać z tej dziedziny zarabiania. Wink

Obstawiać chciałbym sport, głównie PIŁKĘ NOŻNĄ, gdyż trochę orientuję się w tym kierunku. W razie czego kupiłbym jakieś płatne typy.

I tu mam pytania..

1. Który serwis wydaje się najlepszy?
(Chodzi mi tu o jakieś kwoty na start, bony i w ogóle jakieś dodatki).

2. Inne przydatne informacje.


Jak już napisałem w temacie, dla każdego, kto napisze jakiś sensowny, pomocny post w tym temacie płacę FG.


RE: Bukmacherka - początek - płacę FG kto mi objaśni! - damianus627 - 31-10-2013 20:44

Co do serwisu bukmacherskiego to najlepsze są bet365, bwin.
Jeżeli zamierzasz legalnie typować to polecam STS.

Co do przydatnych informacji to radzę ci poczytać o rodzajach zakładów i co najważniejsze analizować mecze które obstawiasz.


RE: Bukmacherka - początek - płacę FG kto mi objaśni! - Szaman1644 - 31-10-2013 20:46

A macie jakieś kupony do jakiegoś internetowego buka??? Bo też chciałem zacząć, bo nie chce mi się codziennie latać Smile


RE: Bukmacherka - początek - płacę FG kto mi objaśni! - Slight - 31-10-2013 20:50

(31-10-2013 20:44)damianus627 napisał(a):  Co do serwisu bukmacherskiego to najlepsze są bet365, bwin.
Jeżeli zamierzasz legalnie typować to polecam STS.

Co do przydatnych informacji to radzę ci poczytać o rodzajach zakładów i co najważniejsze analizować mecze które obstawiasz.

Legalnie? To na np. bet365 jest nielegalnie? To coś związanego z ustawą hazardową?


RE: Bukmacherka - początek - płacę FG kto mi objaśni! - damianus627 - 31-10-2013 20:52

Tak, chodzi o ustawę hazadrową.
W STS masz odliczany podatek i jest legalnie zarejestrowany w Polsce.
Jednak na innych internetowych, najlepiej wypłacać na Skrill i będzie dobrze. Nigdy chyba nikomu nic nie zrobili za grę u internetowych bukmacherów.


RE: Bukmacherka - początek - płacę FG kto mi objaśni! - diabloo07 - 31-10-2013 21:00

Przesadzasz z tą legalnością damianus i straszysz tylko ludzi. Jeszcze nikt nie miał problemów z tą ustawą mimo, że 90% grających w Polsce używa tych "nielegalnych" serwisów. Polecam również bet365 - 100% od pierwszej wpłaty, warunki obrotu nie są zbyt ciężkie, więc łatwe pieniądze Wink


RE: Bukmacherka - początek - płacę FG kto mi objaśni! - Szaman1644 - 31-10-2013 21:02

A macie może bon do Bet at home? Bo mi znajomy obiecał bon 20 zł, ale nie ma go teraz, a mam prawie pewne typy Smile


RE: Bukmacherka - początek - płacę FG kto mi objaśni! - Panco122 - 31-10-2013 21:59

Jak chcesz jakiejś pomocy, to chętnie wszystko objaśnie, wytłumacze co, jak i kiedy grać. Pisz na pw, albo gg 1759167


Odp: Bukmacherka - początek - płacę FG kto mi objaśni! - Xullrae - 01-11-2013 10:27

Jak moim poprzednicy polecam bet365 w PLN, osobiscie gram na WilliamHill, bardziej mi do gustu podpadl.
I skkrzystaj z freebeta 10 EUR od mobibetu, poki jest, potem obrot 8 razy po kursie 1.9, nielatwe zadanie, ale da sie.

Co do analiz to jak najbardziej polecam statystyki od bet365 zawsze z nich korzystam.

Pamietaj o nie obstawianiu calego kapitalu a okolo 5%, ale to juz podstawy o ktorych pewnie wiesz.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2


RE: Bukmacherka - początek - płacę FG kto mi objaśni! - Limitless - 01-11-2013 15:54

Na forum bezdepozytu pisali, że mimo obrotu na mobibet nie było opcji wypłaty,więc tam potrzebny jest depozyt.