Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
hyhy przypadek? nie sadze ^^ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: hyhy przypadek? nie sadze ^^ (/Temat-hyhy-przypadek-nie-sadze-79093)

Strony: 1 2 3


hyhy przypadek? nie sadze ^^ - Rafiks1992 - 31-10-2013 07:14

spojrzcie na ostatnie kilka dni moich rejestracji na easysubie, jaka nagla drastyczna zmiana, az wierzyc sie nie chce ze jest takie cos mozliwe ze normalnie codziennie po jakos 10-15 rejestracji bylo a tu nagle 1 max gdzie srednio przy 30 wejsciach mialem 1 rejestracje, a tutaj teraz jedna na 150 wejsc? o co chodzi ;//

http://zapodaj.net/c05543886739f.jpg.html


RE: hyhy przypadek? nie sadze ^^ - Slight - 31-10-2013 07:38

Nisza się wypaliła. Jak reklamowałeś w tym samym miejscu, to już i skuteczność coraz mniejsza.

Wysłane z mojego GT-S5660 przy użyciu Tapatalk


RE: hyhy przypadek? nie sadze ^^ - Rafiks1992 - 31-10-2013 08:04

właśnie nie bo ciągle inne miejsce wybierałem na reklamę. kupowałem na allegro co chwilę nowa inna reklamę


RE: hyhy przypadek? nie sadze ^^ - AnnaKa - 31-10-2013 10:49

Ludzie znaja juz ta stronke u mnie tez wczoraj na 800 wejsc 2 rejestracje i mowie sobie a moj blad wypalila sie nisza . Zmienilem miejsce i dzis mam juz o tej godzinie 6..na 120 wejsc wiec to tylko o wylacznie Twoja zasluga przykro mi . nie mowie tego zlosliwie.


RE: hyhy przypadek? nie sadze ^^ - Domel32 - 31-10-2013 11:44

Albo ludzie zaczęli czytać teksty napisane drobnym druczkiem Smile


RE: hyhy przypadek? nie sadze ^^ - milly93 - 31-10-2013 12:43

U mnie dzisiaj 105 wejść i żadnej rejestracji. Chyba najgorszy dzień. Ostatnio na 20 wejść wpadały mi około 3 rejestracje. Może za dużo osób ma tą subskrypcje włączoną, a jak wiadomo nie można drugi raz...


RE: hyhy przypadek? nie sadze ^^ - 4midable - 31-10-2013 12:56

Moim zdaniem za ostro spamujesz... Wszystko trzeba robić z głową. To nie jest tak że ciągle atakuje te same osoby. Traktuje zarabianie w sieci jak normalną robotę, spędzam po 8 godzin dziennie, aby maksymalnie zwiększać zarobki nie "paląc" miejsc


RE: hyhy przypadek? nie sadze ^^ - JaTuDensze - 31-10-2013 13:16

Ja już drugi dzień prawie zero rejestracji wczoraj 215 wejsc 1 rejestracja dzisiaj 100 wejść i kompletne zero Sad


RE: hyhy przypadek? nie sadze ^^ - MartinS - 31-10-2013 14:03

EasySub pisało jakiś czas temu, że ich wszystkie PP są oparte na jednej usłudze/subskrypcji. Oznacza to, że jeśli ktoś kiedyś gdzieś zapisał się na subskrypcję (i nawet od razu się z niej wypisał ) - drugi raz nie będzie mógł się na nią zapisać. Oto powód. Jeśli chcesz poprawy konwersji, musisz ruszyć w stronę innego trafficu, do ludzi, którzy jeszcze z tym jeszcze nie mieli do czynienia i są chętni na wydawanie hajsu.


RE: hyhy przypadek? nie sadze ^^ - Androidowiec - 31-10-2013 16:29

U mnie w ciągu jednego dnia trzy krotny spadek. Może coś na easy zmienili :/