Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Żałoba narodowa - 3 listopada - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Żałoba narodowa - 3 listopada (/Temat-Zaloba-narodowa-3-listopada-79083)



Żałoba narodowa - 3 listopada - damianus627 - 30-10-2013 22:42

Cytat:W ramach uroczystości żałobnych po śmierci Tadeusza Mazowieckiego prezydent Bronisław Komorowski ogłosił jednodniową żałobę narodową, którą wyznaczył na 3 listopada - poinformowała PAP Kancelaria Prezydenta. Tego dnia odbędzie się pogrzeb byłego premiera.
O decyzji prezydenta w sprawie żałoby narodowej poinformowała we wtorek PAP szefowa prezydenckiego biura prasowego Joanna Trzaska-Wieczorek.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w niedzielę o godz. 11 w Bazylice Archikatedralnej w Warszawie pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela; pogrzeb będzie miał charakter państwowy i będzie organizowany przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Trumna z ciałem Mazowieckiego spocznie w grobie rodzinnym na cmentarzu w Laskach.
Źródło

Jakie są wasze opinie na ten temat?


RE: Żałoba narodowa - 3 listopada - Yogii - 30-10-2013 23:00

tak dla przypomnienia służył sowietom do samego końca( obrona kiszczaka, pochwały na temat aresztowania bp Kaczmarka czy też jakie to jaruzelski patriota)

nie wspominam o grubej kresce gdzie komuna upadła na 4 łapy po niej


mojej nieskromnej osoby żałoba po takich osobnikach nie obejmuje


RE: Żałoba narodowa - 3 listopada - aero2 - 30-10-2013 23:37

Mojej też, człowiek kiedyś umrze i nikt obcy za nim nie zapłacze ani nie wspomni.Sad

Więc nie widzę sensu by obchodzić żałobę, nadszedł czas i żegnaj.


RE: Żałoba narodowa - 3 listopada - damianus627 - 30-10-2013 23:40

Ja też rozumiem żałobę po jakiejś katastrofie, ale takie coś jest trochę dziwne.
W niedziele i tak każdy będzie robił to co zawsze.


RE: Żałoba narodowa - 3 listopada - daniel42na - 30-10-2013 23:44

Mnie śmieszą wszystkie narzucone żałoby. W anusie mam ludzi z którymi nigdy nie rozmawiałem.
Dziennie umiera tak wiele osób i jakoś za nimi nikt nie płacze tylko za tymi (często świniami) na stołkach.
Jeszcze gdyby ten człowiek jakoś się zasłużył a tu niestety.. kto jest w temacie ten wie kim był.


RE: Żałoba narodowa - 3 listopada - kleomenes - 31-10-2013 06:52

Nie nam oceniać człowieka. Co do uroczystości, wymuszona żałoba to nie żałoba. Są pewne sprawy/rzeczy, których nie da się kupić czy wymusić.